Skocz do zawartości

Zbijanie wagi dla zdrowia i Ryb


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 19.03.2019 o 08:46, Splot napisał:

Zobaczymy czy da się coś zejść w dół.8ead034066808f7ce36fbf5e499a97b2.jpg

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
 

Ja nie staję na wagę, bo u mnie to by było bez kropki ???

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
4 minuty temu, Splot napisał:

@Grendziu już nawet towar wymieszany. Dasz znaka i jadę emoji3.png

Dzisiaj było tak.

2be6b68b842b3ddb0b801e781667c722.jpg

Ja w poniedziałek podam. Jak się nie złamie i wytrzymam, a muszę wytrzymać ze względów zdrowotnych to następny poniedziałek moze być ponizej stuuufki:champagne-2010:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda chcąc zejść z wagi bardziej stawiam na więcej ruchu niż katowanie się jakimiś dietami, ale obżarstwo też nie wchodzi w grę. Od dawna jadam skromne kolacje i nie za wiele i się tego trzymam. W poniedziałek sprawdzę czy cokolwiek zeszło, a było 91. 

IMG_20190322_184055_1.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Mam dziś mega kryzys. Caly dzien chodzą za mna pokusy. Jeszcze sie trzymam.  Ale jest ciężko.  Diety nie złamałem od tygodnia. Fizycznie czuję sie bardzo dobrze, nie pamiętam kiedy ostatnio tak się czułem poza nogą wiadomo... psychicznie cięniutko. Póki co walczę dziś sam ze sobąO.o

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Grendziu napisał:

Mam dziś mega kryzys. Caly dzien chodzą za mna pokusy. Jeszcze sie trzymam.  Ale jest ciężko.  Diety nie złamałem od tygodnia. Fizycznie czuję sie bardzo dobrze, nie pamiętam kiedy ostatnio tak się czułem poza nogą wiadomo... psychicznie cięniutko. Póki co walczę dziś sam ze sobąO.o

Ja miałem taki dzień wczoraj, nie mogłem sobie miejsca znaleźć coś bym jadł jadł pił i palił ?

W końcu nie wytrzymałem i wieczorem wjechał kubełek z KFC  

ale hola hola koleżko,  ja aż takich restrykcji nie mam zeby sie tak katować, Wiec przykładu ze mnie nie bierz, booooo ?

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...