Skocz do zawartości

Zbijanie wagi dla zdrowia i Ryb


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szybko, przyjmuję zakłady czy Grenda się złamie dzisiaj lub jutro.
Dla zwycięzcy cenne nagrody

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.03.2019 o 07:45, Grendziu napisał:

Gonię Cię:icon_arrow1:

Gratuluję. Szczerze.

U mnie 90,8...

To i tak cud, że nie więcej niż w zeszły poniedziałek. Obfity weekend miałem :$

Wstyd jak nie wiem.

Dobrze, że się nie zakładałem :D:D:D

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, booohal napisał:

Gratuluję. Szczerze.

U mnie 90,8...

To i tak cud, że nie więcej niż w zeszły poniedziałek. Obfity weekend miałem :$

Wstyd jak nie wiem.

Dobrze, że się nie zakładałem :D:D:D

Krzychu, bądz miłościw, @Grendziu miałby bratnią duszę !!:P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator

Po dłuższej przerwie wszedłem dziś na wagę, bo się bałem, że będzie Jojo po warzywkach i diecie Ewy Dąbrowskiej, którą poraz kolejny przerwałem, tym razem w 12 dniu.
Postanowiłem się jednak oszczędzać, mam zakaz PEPSI, jakieś małe ciastko czasami wciągnę do południa i nie jadam po 18tej, chyba, że mega głodny to marchew czy jabłko zjem.
Waga jest fajna, bo 97,2kg. Ale zaczynam bać się także weekendów, bo różne pomysły są w głowie w czasie wolnym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po wczorajszej wizycie u ortopedy dostałem mocne wytyczne... 25 kg nadmiaru mam... Jeśli chcę uniknąć operacji to dobrze by było podjąć z nim walkę... Do tego zastrzyk za 200e i trochę ugram czasu...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Grendziu napisał:

Po dłuższej przerwie wszedłem dziś na wagę, bo się bałem, że będzie Jojo po warzywkach i diecie Ewy Dąbrowskiej, którą poraz kolejny przerwałem, tym razem w 12 dniu.
Postanowiłem się jednak oszczędzać, mam zakaz PEPSI, jakieś małe ciastko czasami wciągnę do południa i nie jadam po 18tej, chyba, że mega głodny to marchew czy jabłko zjem.
Waga jest fajna, bo 97,2kg. Ale zaczynam bać się także weekendów, bo różne pomysły są w głowie w czasie wolnym...

Jedyny owoc jaki możesz zjeść po godzinie max 13 to awokado 

Cukry z owoców a zwłaszcza z jabłek i winogron w późniejszej godzinie się odkładają w postaci tluszczow

Mozna bardzo szybko zatluscic watrobe

Nie wymądrzam się znam z „autopsj”

Nie będę pisał referatów naukowych gdyż wiem tylko tyle ile napisałem, ile wiedzieć powinienem ale poczytaj jeśli cię to interesuje 

 

Osobiscie często owocami zabijam popołudniowy głód mimo zakazu od lekarza ? Dlatego z wagą mam problemy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...