Skocz do zawartości

Acolyte plus Feeder 10 Ft - Recenzja


MrProper
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
24 minuty temu, Sołtys stan napisał:

Kurcze nawet szczytówki ma super ta wedka.Nie wiem jak ja to przeżyję. :D  :D Na innym forum widziałem recenzje,chyba tego samego kija,tylko o długości 274 cm.Miałem przez parę dni ochotę posprzedawać wszystkie swoje feedery i kupić jeden taki.Boję się,że po Twojej pezentacji pomysł mi wróci :D

Hmmm, mam jednego Barbela, zapłaciłem z 1200zł i ni cholery mi nie leży... Od tamtego czasu nauczyłem się, że muszę najpierw pomacać drogi kij, zanim będę się nim zachwycać.
Tego mojego drennaowskiego Barbela też niby macałem na sucho, ale co mi po nim, jak nie łowię, czasami coś tam z metodą zmiksuję, aby był rezerwową karpiówką.

Ha Prestona też kupiłem w ciemno w tym roku i.... :P

No ale ok, model, modelowi nie równy, z chęcią bym go przetestował kiedyś. Choć zawsze jest DAIWA w tej kasie :P

Ja żartuję dużo jakby co:icon_arrow1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale faktycznie z przecinkiem to brzmi całkiem inaczej.
Nie chcialem się czepiać, tylko myślałem że to może chodziło o "nowe" technologie, czyli nano włókna. Przy tej klasie wędek i cenie już można się tego spodziewać. Miałem okazję podtrzymać wędkę z tej serii, ale ze względu na brak miejsca w sklepie pomachać się nią nie odważyłem.
Świetne, cienkie i lekkie kije. Na piewszy rzut oka bardzo delikatne. Aż trudno uwierzyć, że mają taki Power.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, MrProper napisał:

Jeśli chodzi o materiał tych  szczytówek - Nie, to są szczytówki węglowe - cała seria Acolyte ma szczytówki już z Carbonu.

Odnośnie krzywej ugięcia, to jest możliwość dokupienia szczytówek 1 oz jak i 4 oz

A cytatu już nie znajdę :P 

7 minut temu, Jurek napisał:

Mariusz, kolega po prostu przeoczył przecinek. :D

 

 

@elvis Nie wstyd Ci ? ;):P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, elvis napisał:

Przepraszam, ale faktycznie z przecinkiem to brzmi całkiem inaczej.
Nie chcialem się czepiać, tylko myślałem że to może chodziło o "nowe" technologie, czyli nano włókna. Przy tej klasie wędek i cenie już można się tego spodziewać. Miałem okazję podtrzymać wędkę z tej serii, ale ze względu na brak miejsca w sklepie pomachać się nią nie odważyłem.
Świetne, cienkie i lekkie kije. Na piewszy rzut oka bardzo delikatne. Aż trudno uwierzyć, że mają taki Power.

Spoko Sorki mój błąd interpunkcyjny, który skorygowałem podczas poprawiania ;)   Mea Culpa 

I nie przepraszaj 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
4 minuty temu, elvis napisał:

Przepraszam, ale faktycznie z przecinkiem to brzmi całkiem inaczej.
Nie chcialem się czepiać, tylko myślałem że to może chodziło o "nowe" technologie, czyli nano włókna. Przy tej klasie wędek i cenie już można się tego spodziewać. Miałem okazję podtrzymać wędkę z tej serii, ale ze względu na brak miejsca w sklepie pomachać się nią nie odważyłem.
Świetne, cienkie i lekkie kije. Na piewszy rzut oka bardzo delikatne. Aż trudno uwierzyć, że mają taki Power.

Jeszcze chwila i se kupię na urodziny :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, elvis napisał:
3 minuty temu, MrProper napisał:
[mention=4]elvis[/mention] Nie wstyd Ci ? emoji6.pngemoji14.png 

Nie kopię się leżącego.

Oj tam, oj tam - Takiego malutkiego kujawiaczka już kopaniem nazywasz :P;)  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sprzeczajcie się o przecinek bo to i tak nie zmieni faktu,że i tak żadna wędka nie przebije tu mojego feederka Sensas coś tam,którego tu wygrałem. :D Kupić wędkę może każdy,wystarczy tylko mieć pieniądze.Ale,żeby wygrać ją w konkursie,to już trzeba mieć coś więcej...przynajmniej jakieś znajomości w jury ,albo jeszcze lepiej jakiś talent :D:D 

Edytowane przez Sołtys stan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...