Skocz do zawartości

Wyrazy wdzięczności


Jurek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą, ArekH napisał:

Ty nie bądź taki szczery. To Baby są! :P Odrobina tajemniczości nie zawadzi. 

Arek ja mam na tyle jeszcze tajemnic  Przed kobietą się obnażać ? :):P;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MrProper napisał:

Ja z tego miejsca chciałem podziękować naszej forumowej koleżance Alicji @Mała Za bezinteresowną pomoc w walce z nałogiem :(palenia tytoniu 

Zadeklarowała się że wyśle mi książkę, jak walczyć z tym paskudnym nałogiem -  było to bodajże pod koniec zeszłego tygodnia. 

Dziś zapukał listonosz,  i mimo iż spodziewałem się przesyłki, to nie spodziewałem się że nadejdzie właśnie dziś -  Ta kobieta chyba zaczarowała listonosza :D;) właśnie odebrałem kopertę :) 

 

Alutka - Stokrotne dziękuję. Takich ludzi jak TY jest mało na świecie, a szkoda ponieważ dzięki takim ludziom  właśnie,  świat był by lepszy, piękniejszy.

Dziękuję Bardzo

 

 

1 godzinę temu, ArekH napisał:

To Moja dziewczynka. Ona sama w Sobie upiększa świat. Jej czyny, tym bardziej.

Oooooch jak miło i cukierkowo :5678fa709302b_tw_love::401_candy::402_lollipop:

Cudownie jest wiedzieć, że bez wysiłku i stawania na rzęsach można drugiej osobie sprawić przyjemność… co więcej, wspaniale jest przeczytać miłe i szczere słowa skierowane ku swojej osobie. Dziękuję Wam @ArekH i @MrProper

Mariusz nie wiem czy przeczytanie tej książki będzie miało jakiś wpływ na Ciebie… ale liczę na to, że bez względu na jej treść Twoja decyzja nadal będzie ważna i wygrasz z nałogiem. Czy mi ta książka pomogła? Nie wiem… ale to „z nią” zapaliłam po raz ostatni :D

Cała przyjemność po mojej stronie Mariuszu ;):701_envelope::710_mailbox_with_no_mail:

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez wysiłku? Ojjj ciężko sobie zapracujesz na następne pochwały. W tych Wielkopolskich główkach się poprzewracało. Nie mam pojęcia co na co dzień robicie, ze pomoc i wsparcie innym to nic. O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MrProper napisał:

Ja z tego miejsca chciałem podziękować naszej forumowej koleżance Alicji @Mała Za bezinteresowną pomoc w walce z nałogiem :(palenia tytoniu 

...

;) właśnie odebrałem kopertę :)

Mam nadzieję, że ta książka to opis patologi medycznych i lektura szybko przekona Cię do decyzji. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ArekH napisał:

Bez wysiłku? Ojjj ciężko sobie zapracujesz na następne pochwały. W tych Wielkopolskich główkach się poprzewracało. Nie mam pojęcia co na co dzień robicie, ze pomoc i wsparcie innym to nic. O.o

Sam wiesz najlepiej Arunio... wystarczy, że jesteśmy ;)

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MrProper napisał:

Jurku, wybacz że w twoim temacie ale nie chce tworzyć kolejnego :P

 

 

 

Ja z tego miejsca chciałem podziękować naszej forumowej koleżance Alicji @Mała Za bezinteresowną pomoc w walce z nałogiem :(palenia tytoniu 

Zadeklarowała się że wyśle mi książkę, jak walczyć z tym paskudnym nałogiem -  było to bodajże pod koniec zeszłego tygodnia. 

Dziś zapukał listonosz,  i mimo iż spodziewałem się przesyłki, to nie spodziewałem się że nadejdzie właśnie dziś -  Ta kobieta chyba zaczarowała listonosza :D;) właśnie odebrałem kopertę :) 

list.JPG.95589165bee4afafbc24e66775911eba.JPG

Alutka - Stokrotne dziękuję. Takich ludzi jak TY jest mało na świecie, a szkoda ponieważ dzięki takim ludziom  właśnie,  świat był by lepszy, piękniejszy.

Dziękuję Bardzo

 

Mariusz, uruchamiając ten wątek miałem na myśli wszystkich chętnych B|

Podobnie  jak i. " Miłego dnia"

 

Edytowane przez Jurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...