Skocz do zawartości

Wyrazy wdzięczności


Jurek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem założyć ten wątek aby odlukrować inne . Życzę nam wszystkim jak najwięcej okazji do wpisów w tym miejscu :D

 

 

Chciałbym tą drogą serdecznie podziękować naszemu Arkowi. Za co ?

Za to, że znalazłem się tutaj. I choć stare przysłowie pszczół mówi. " nie chwal dnia przed zachodem słońca " ( podobno ze względu na trutnie ) to jednak coś czuję, że dobrze mi tu będzie na dłużej.

Nie, Arek w żaden sposób mnie nie kaperował. Nic z tych rzeczy !

Rzeczywiście, informacje o nazwie porta lu w którym jest nasz Arunio uzyskałem od Radka. Polubiłem Arka znacznie wcześniej, za jego bezkompromisowość, otwartość, szczerość, czasami...aż do bólu. Zrozumiałem, że w tamtej bajce nie trzyma go miłość do królewny śnieżki i jej 7-miu krasnoludków, lecz przyjaźnie z krasnoludkami spoza królewskiej świty.

Poza tym chciałem Wam opowiedzieć o pewnej sytuacji. Otóż, nasz Arek kiedyś nacisnął mi na odcisk, komentując moje rozczulanie się nad,  innymi niż za pomocą specjalnego rozwieracza, sposobami zakładania dumbli na włos.

Gdy mu wyjaśniłem na pw, że dla mnie to rzeczywiście jest problem wydać te kilkanaście zł, to mnie ładnie przeprosił i poinformował, że ma jeden zbyteczny i w ramach przeprosin muszę go przyjąć. Bardzo się ucieszyłem, bo co,  miałem być w tej sytuacji pamiętliwym?

Jakże mi się zrobiło głupio, gdy przypadkiem wyszło na jaw, że przesłał mi nówkę, świeżo zakupioną w sklepie.

Oto cały nasz kochany Arunio.!

Dlatego też, gdy w innej bajce zrobiło mi się za duszno, a na duchotę jestem bardzo wrażliwy ( pochp w fazie ciężkiej),

nie przyglądając się Wam wcale, zalogowałem się tutaj, wierząc, że muszą tu być ciekawi ludzie, skoro Arek tu jest moderatorem.

Tak więc Arku, dzięki ! :D

Ps.

Szkoda tylko, że czas nieubłaganie płynąc , wgryza Ci się swoimi wapiennymi ząbkami . I my wszyscy cierpimy :cry-min: A gdzie ? No niestety nie tam się wgryza, gdzie  chciałbyś mieć twardość jak skała, tylko tam gdzie powinieneś być miętki. A gdzie to jest ? :P

Sam nie pamiętam :Angry-min:

 

 

 

 

 

Edytowane przez Jurek
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo @ArekH to w "dechę chłop"

Poniekąd i z jego winy - jakby co :P tu trafiłem

To była krótka rozmowa Jest takie forum gdzie też jestem zalogowany - Tak jakoś to było?

Dawaj adres, odpowiedziałem, i jestem :D 

I nie żałuję - Fajna z Was "wiara" :1311_thumbsup_tone2:

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Grendziu napisał:

Tylko za szybko się nami nie znudzcie, bo my mała ekipa, ale za to poziom staramy się trzymać ?

Póki co nie mam zamiaru nic zmieniać :P  Takie zmiany to raczej od górne :D:D:D 

I tak ma być ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
5 minut temu, KaZuYa napisał:

Arku ,zeby Ci bana nie dali w pewnym miejscu za te transfery to tak jakby Realowi Barca podbierala najlepszych zawodnikow jedno jest pewne dobry z Ciebie menager oby tak dalej :champagne-2010: .

Chyba na odwrót ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...