Skocz do zawartości

Wyrazy wdzięczności


Jurek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, grych napisał:

Ja chciałbym podziękować Jodzie (Jurkowi) że ściągnął mnie na to forum - może czasami mówię trzy po trzy, ale... no cóż czuję się tu o niebo lepiej niż na "innych forach"

Ryśku, nie powiększaj mojej roli , bo podjąłeś przecież własną, autonomiczną decyzję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postawię się trochę w roli nieproszonego rzecznika prasowego.

Z całą pewnością ktoś powinien podziękować ( a może już to zrobił ) @Jurek i @MrProper :1311_thumbsup_tone2:

Stanowią tu młodą, świeżą krew która niesamowicie rozruszała to forum.

A wiem co mówię, bo choć nie byłem tu aktywny, z życzliwą ciekawością podglądałem od jakiegoś czasu, co tu się dzieje.

Ich obecność niesamowicie zmieniła to miejsce.

I choć zestawienie słów młoda, świeża krew nie zupełnie pasuje do @Jurek  :D;) , to żywiołowość jaką wprowadza powoduje ,że podejrzewam go,

iż On sam poddał się chyba jakiejś transfuzji krwi. Ta energia aż kipi i "rozsadza" niemal forum B|

Recenzje sprzętowe Mariusza, jego niewyczerpane pokłady muzycznych propozycji stanowią poważny wkład w rozwój forum.

A więc dziękuję Wam, bo nadaliście nowy wymiar temu miejscu.

Edytowane przez Tench_fan
  • Like 1
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Tench_fan napisał:

@Jurek
@MrProper

@Jurek  :D;) , to żywiołowość jaką wprowadza powoduje ,że podejrzewam go,

iż On sam poddał się chyba jakiejś transfuzji krwi.

No i tu się grubo mylisz, przyjacielu Ty mój. Nigdy bym się jej nie poddał , !

Bardzo Ci dziękuję Radku za te ciepłe słowa. Chociaż Twoja wypowiedz mile łechce moje ego, to .... nie chwal dnia przed  ... no przed czym ? przed zachodem ? No wlaśnie nie ! - Przed wschodem słońca !!! :D Bo zaraz przenoszę się do mojej odskoczni,  aby poigrać piórem :grin-min:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jurku, wybacz że w twoim temacie ale nie chce tworzyć kolejnego :P

 

 

 

Ja z tego miejsca chciałem podziękować naszej forumowej koleżance Alicji @Mała Za bezinteresowną pomoc w walce z nałogiem :(palenia tytoniu 

Zadeklarowała się że wyśle mi książkę, jak walczyć z tym paskudnym nałogiem -  było to bodajże pod koniec zeszłego tygodnia. 

Dziś zapukał listonosz,  i mimo iż spodziewałem się przesyłki, to nie spodziewałem się że nadejdzie właśnie dziś -  Ta kobieta chyba zaczarowała listonosza :D;) właśnie odebrałem kopertę :) 

list.JPG.95589165bee4afafbc24e66775911eba.JPG

Alutka - Stokrotne dziękuję. Takich ludzi jak TY jest mało na świecie, a szkoda ponieważ dzięki takim ludziom  właśnie,  świat był by lepszy, piękniejszy.

Dziękuję Bardzo

 

Edytowane przez MrProper
  • Like 6
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, ArekH napisał:

To Moja dziewczynka. Ona sama w Sobie upiększa świat. Jej czyny, tym bardziej. Jak by co? Mam jeszcze jedną na forum. ;)

Której również dziękuje że jest :) Dziękuję Olu @Ruda  Fajnie nieraz posłuchać co tam na "sercu" gra. Słucham wszystkiego ;) 

I czytam, ponieważ dobrze "gadasz" - choć nie zawsze :P:D;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...