Jump to content

Planowane zakupy na sezon 2019

Recommended Posts

Tench_fan

Nad nawykami będę musiał popracować :D

W zasadzie WB nie był mi dotychczas potrzebny, bo na nockach na PZW wystarczą mi sygnałki, a leszcze czy liny wędek mi nie zrzucają.

To polskie leszcze i liny ;) więc spokojna rozczochrana, a ja jestem dość czujny i raczej nie zdarza mi się zasnąć.

Natomiast w przypadku karpików stawowych łowię aktywnie z fotela, nie leżakuję w namiocie jak karpiarze.

Chodzi o sytuację gdy trzeba "odcedzić karfelki" ,czy odwrócić się i pogadać dłużej  z sąsiadem ( np. Arkiem).

Jak na złość one wiedzą kiedy "uderzyć z zaskoczenia" :D

• Haha 1
  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• ArekH

23

• Grendziu

22

• MrProper

15

• elvis

7

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Lista była długa aczkolwiek pomału się wypełnia.. będą "opóźnienia" z kołowrotkami (Daiwa 18TDR 3012DH, TwinPower C5000XG) kosztem nieplanowanej wędki-tyczki C-Drome 11,5m   Zrezygnowałem z zesta

I złośliwiec będzie japońce robakami karmił a później ja będę liczyć te wszystkie wynalazki. Powodzenia w zabawie.

Chyba faktycznie przesadziłeś z tymi robakami, bo wszedłem przed chwilą na stronę Jokers24 a tam taki o to komunikat 

Posted Images

• Administrators
Grendziu

Była ostatnio moda, aby nie łowić na wolny bieg na feeder i co, przyszedł jeden z drugim pogadać, obróciłem się i musiałem wskoczyć do wody, a kijek był nufffka funkiel, na szczęście mój refleks wygrał, a na haku był karpiszon tylko 3kg :P

Tench_fan

Wędeczki coraz smuklejsze, coraz lżejsze, młynki pod nie również ( jak ktoś lubi, a ja lubię niewielkie kołowrotki) i szast , prast i wędka do wody :D

Tench_fan
10 minut temu, mav3rick napisał:

Darek ta małe karpie są najgorsze ;) ale chyba trochę zeszliśmy z tematu :)

A to nie wątek o bzdurach i pierdołach ?

Nowy jestem więc mam pewne problemy z nawigacją po forum :D:D;)

• Like 1
mav3rick

Albo może i dobrze, jak kiedyś moja lepsza połówka tu by zabłądziła, to jest szansa, że nie dojdzie do tego jakie mam plany i co kupiłem

Każdy pisze kołowrotki, wędki, a gdzie zanęty 100kg, pelletów 200kg i 50 litrów białych oraz tyle samo pinki.

Ja stawiam na te dwie ostanie pozycje. Zrobię sobie tabelkę i zobaczę ile litrów zużyje.

Z grubych zakupów kupię tylko prasol i może kołowrotek w rozmiarze 4000.

• Administrators
Grendziu
Przed chwilą, Splot napisał:

Każdy pisze kołowrotki, wędki, a gdzie zanęty 100kg, pelletów 200kg i 50 litrów białych oraz tyle samo pinki.

Po testach z zanętami............................ mam około 90kg pelletów, 30kg zanęty i z 50kg mączki rybnej - ponadto kolega Rolnik który pomaga nam przy wykaszaniu łowiska obdarował Fundacje ziarnem, w postaci kukurydzy, pszenicy  i  bodajże łubinu (dobrze, że @Marcel to trzyma, bo by mnie w domu udusili) - chyba wdrożę dietę i będę to jadł.:D

Tak więc tylko robale i koncentraty odpowiednie (choć tego trunku mam też sporo z testów).

Grzes77

Plan na 2018 zmienić auto z zastosowaniem na dojazdy do pracy i ryby. Ciężko coś wybrać by było małe, oszczędne, pakowne, nowe, tanie, jednak chyba już wybrałem i to z napędem 4x4 we wtorek chyba zamawiam, no chyba, że coś mi w tym modelu nie przypasi  :champagne-2010: