Skocz do zawartości

Planowane zakupy na sezon 2019


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
14 minut temu, Grzes77 napisał:

Plan na 2018 zmienić auto z zastosowaniem na dojazdy do pracy i ryby. Ciężko coś wybrać by było małe, oszczędne, pakowne, nowe, tanie, jednak chyba już wybrałem i to z napędem 4x4 we wtorek chyba zamawiam, no chyba, że coś mi w tym modelu nie przypasi  :champagne-2010:

Byś dał jakąś zajawkę co i jak :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie kolega pochwali.Zniechecimy skutecznie i dzieki temu będzie więcej funduszy na nowy sprzęt wedkarski :D:D:D Ja w pierwszej kolejności muszę kupić ten fotel koruma do lowienia w terenie co kolega Mariusz zapodał na forum.

Edytowane przez Sołtys stan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

@ArekH starość nadchodzi starość:D Bierzesz od mnie tego super Drennana z pińcset? Bo nie wiem, czy odłożyć jako rezerwowy do czegoś tam, czy zakonserwować.

A więc tak wędki opisane to trza mi fotela, bo stary umiera...W zasadzie jestem zdecydowany na Elektrostatyk Fk6. No i jeśli mają być zawody, tzn mam jeździć poza te które będzie organizować Fundacja "dla Ryb", to hmmm mam zonka, bo nie wiem co?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja szukam jakiegoś krzesła składanego takiego żeby do motorka przypiąć na nadbużańskie wypady, bo mój stary Elektrostatyk się roztararał. Mam jeszcze F5R ale za duży, nie ma go jak przypiąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ArekH napisał:

K....e właśnie Mi uswiadomiliście, że od chyba początku października nic nie kupiłem:$. Muszę się przebadać. 

W pierwszej kolejności proponuję zbadać poziom Ca. Tylko zapisz sobie idąc na badanie, bo zapomnisz po drodze:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Jurek napisał:

W pierwszej kolejności proponuję zbadać poziom Ca. Tylko zapisz sobie idąc na badanie, bo zapomnisz po drodze:P

 

54 minuty temu, ArekH napisał:

Co by nie było i tak będzie sporo niższy niż u kolegi. Ja, lasuję alkoholem. :beer-chugger:

Widzę, że dwóch "doświadczonych" czasem odkryło w sobie powołanie do rywalizacji:D.
Nazwiemy to "geriatryk party" :P.


Ledwie rok się zaczął a tu takie plany zakupowe jakby mieli ogłosić "stan wojenny" i wędki na kartki. ;)

Ja jeżeli nie wpadnę na nic głupiego, to chyba tylko białe robaki sobie zakupię. :P
Połowa zanęt mi została z poprzedniego roku, sprzętu mam dość (nawet jeden bat trzeba sprzedać).
Może tylko zmodyfikuję trochę metodykę połowów, to wtedy wypadnie jakaś korekta sprzętu lub dodatkowe zakupy, ale to dopiero okaże się w trakcie łowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstrzymuję jakiekolwiek ciągoty zakupowe. Na Rybomanii Mam zamiar przyjrzeć się kilku rzeczom, tak z ciekawości. Stan tak przebiera kopytkami na słowo "Flagman" że jeśli będą mieli stoisko, to sobie pomacham. Kilka konstrukcji Okumy, nowości Tubertini. Może będzie gościu co w tym roku miał krzesełko i kartony z plastikowymi koszyczkami, a ja nawet się nie schyliłem by pomacać. Stoisko Sangera też może obejrzę dokładniej. Sprawy przynęt wyjdą w praniu. Gozdawa będzie w tym roku? Ciekaw jestem Zemex-a, za co takie pieniążki trzeba wyłożyć. I może w końcu znajdę feedery Genlog-a. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...