Skocz do zawartości

Planowane zakupy na sezon 2019


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

50 minut temu, Grendziu napisał:

Presji nie mam na zakupy, bo w tym roku jeśli będzie z czego chcialbym zainwestować w dom. Taras, elewacja, nowe drzwi, ogród etc.

Heh, lista pokaźna. Taka bez presji :)

Ja inwestycję mieszkaniową mam za sobą, jedynie jedna szafa została (najważniejsza, bo na sprzęt wędkarski oraz piwowarski :) ). 

Ciekaw jestem jak mi się z autem sprawa wyjaśni. W zasadzie czego bym nie zrobił, to i tak Was nie przebiję, więc zakupy na około 350-400 PLN (bo jeszcze o matrioszkach zapomniałem) super ekstremalne nie są. A i pewnie coś do bata będzie trzeba dokupić, jak choćby nowe amortyzatory i końcówki do nich. Cieszę się, że nie mam takiego parcia na wędki, jak Wy :) 

49 minut temu, Grendziu napisał:

A i hak do Subaru to bankowo:icon_arrow1:

Haka nie masz? Wstyd. :) 

Edytowane przez Dominik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Jeszcze nie dawno pisałem że chciejstwo Mi przeszło. Na krótko. 

1. Brzanówka do kompletu. To zamiast ciężkich feederów które miały być, a one je zastąpią. 

2. Pokrowiec pod kije dwuskładowe+osprzet. 

3. Mała roszada w osprzęcie fotela. Część do sprzedaży. Za pozyskane środki, zakup innych.  

4. Zakup ziaren i śrutów, oraz na próbę zanęt Timar. 

5. Akcesoria drobne, opcjonalnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Lista była długa aczkolwiek pomału się wypełnia.. będą "opóźnienia" z kołowrotkami (Daiwa 18TDR 3012DH, TwinPower C5000XG) kosztem nieplanowanej wędki-tyczki C-Drome 11,5m :) 

Zrezygnowałem z zestawu Daiwa Exist LT 4000CX-H + Nowa Daiwa Torunament Pro 10ft. Choć było to moim marzeniem :P Może późną jesienią.. :D 

No i piąta sztyca wjedzie nie długo, balkonik, grzebień pod topy.. trochę się tego ubzierało przez zimę, no ale taki był plan :)
Siatki Prestona nowe do Maja trzeba ogarnąć bo na kilka zawodów mnie namawiają, 500zł pójdzie za te nowe co wczoraj pokazali (nowe/stare - odświeżone poprzednie wersje).

W sumie to jeszcze mogłoby być zimno do Maja jak dla mnie to wszystko ogarnę :D
No i napęd samemu robię wraz z całą platformą.. Tutaj muszę podziękować Panu Pawłowi z E-Amura dzięki któremu wszystko zaczęło nabierać rozpędu w kwestii silnika i akumulatorów - bez zdjęć jego napędu byłoby ciężko..

O zakupach u niego nie wspomnę :) Bardzo miło i fachowo zawsze :) O cenach nie wspomnę - miodzio jak dla mnie :P
Może do połowy Marca się z tą platformą ogarnę, zostały w sumie do kupna akumulatory i montaż do osi napędowej wszystkiego plus podpięcie elektroniki.. jakoś myśle że ogarnę :) 
Mam nadzieję że mi się uda bo od Października zeszłego roku zbieram informację i robię od zera wszystko samemu :)
Niektórzy pewnie już to widzieli ale na ten moment tak to wygląda ( nie rozstawiony mega roost kit, balkonik i grzebień na topy ). 

20190119-111315.jpg

20190119-111311.jpg

20190119-111258.jpg

 

  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, <º)))>< napisał:

Lista była długa aczkolwiek pomału się wypełnia..

Ło Matko Bosko...
Ryba ty naprawdę musisz żyć z ryb lub masz super pracę i super płatną. Zazdraszczam Ci w pozytywnym znaczeniu zazdrości. Brawo Ty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Cudo te siedzisko:champagne-2010: Ciekawe jak długo trzrba je rozkładać i składać. 

Co do Pawła z e-amur super gość :champagne-2010: myślę, że razem powoli się uzupełniamy mając wzajemnie korzyści , my jako Fundacja i Paweł będący w branzy wędkarskiej:champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.03.2019 o 17:14, Grendziu napisał:

Cudo te siedzisko:champagne-2010: Ciekawe jak długo trzrba je rozkładać i składać. 

Co do Pawła z e-amur super gość :champagne-2010: myślę, że razem powoli się uzupełniamy mając wzajemnie korzyści , my jako Fundacja i Paweł będący w branzy wędkarskiej:champagne-2010:

Wbrew pozorom bardzo szybko, szybciej niżeli przygotowywanie zanęty. Preston jak i wiele obecnie już firm ma wszystko na szybkozłączki :)
Wszystko popakowane w oddzielne torby bez zbędnych pierdolników typu 10 tacek w jedną dużą torbę.. u mnie wszystko ma swoje miejsce przed jak i po wędkowaniu :)
Około 40-50minut ogólnie zajmuje :)
No ale jak ja jadę nad wodę to od rana do wieczora, 12h musi pęknąć, nie ma litości :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał. Sezon się zbliża. Ty, ze swoim sprzętem jako Guru Tego Cudeńka, na świeżym forum. Może znalazł byś czas, kiedyś i walnął  filmik z rozkładaniem tego cuda? Nawet zgred jak Ja, jestem ciekaw. Wszędzie kupa teorii, a tu, wpadł by cukiereczek.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...