Skocz do zawartości

Planowane zakupy na sezon 2019


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
4 godziny temu, <º)))>< napisał:


No ale jak ja jadę nad wodę to od rana do wieczora, 12h musi pęknąć, nie ma litości :D

Hmm, skąd ja to znam:champagne-2010: kiedyś to było minimum 12h... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, ArekH napisał:

Michał. Sezon się zbliża. Ty, ze swoim sprzętem jako Guru Tego Cudeńka, na świeżym forum. Może znalazł byś czas, kiedyś i walnął  filmik z rozkładaniem tego cuda? Nawet zgred jak Ja, jestem ciekaw. Wszędzie kupa teorii, a tu, wpadł by cukiereczek.  

Jo tyż ! :Angry-min:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok Panowie, ale najpierw chce skończyć napęd :)
Dziś najgorsze myślę za mną.. wbijanie rury z łożyskami na oś główną.. trochę mi za mało przetoczyli rurę pod łożyska ale dzięki Bogu aluminium nie jest aż tak twarde i jakoś ogarnąłem.
Jutro w pracy ciąg dalszy, później podłączenie elektroniki.. żebym ja jeszcze to umiał :D 

Najwyżej do jakiegoś elektrycznego sklepu się podjedzie z czteropakiem browarków i "Pan pokaże" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, <º)))>< napisał:

później podłączenie elektroniki

Nie bardzo kumam Michale. Elektronika w systemie transportowym kosza? O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, ArekH napisał:

Nie bardzo kumam Michale. Elektronika w systemie transportowym kosza? O.o

No przecież ja tego ciągnął nie będę :) Będzie silnik podpięty, akumulatory i sterownik plus manetka jak w skuterze. Tym będę regulować prędkość całej zapakowanej platformy :)

Cały napęd będzie odczepiany jednym ruchem oczywiscie żeby można było platformę użyć jako klasycznej platformy, ewentualnie jako stolik do posiłku, czy też dłuższej nocnej sąsiadki. A miejsca trochę jest na nim:) 1000mm x 1400mm :)

Plus 10 nóg (3x25cm, 3x75cm, 4x50cm)

Koła 260mm na oskach z nogami o długości 25cm :)

Jak już skończę i mam nadzieję będzie to jeździło.. to zrobię filmik co i jak :)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

@<º)))>< mogę wydzielić Tobie wątek z tym siedziskiem? Fotelem? Koszem? Tym fajnym czymś?
Właśnie dostałem info od @Artur że dwa kije do metody będą do mnie jutro wysłane, czyli wędkami jestem nasycony, miały być same Dajły, a jest totalny miszmasz :P
No może chodzi po głowie mi gdzieś jeszcze SLR, ale muszę spasować :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Grendziu napisał:

@<º)))>< mogę wydzielić Tobie wątek z tym siedziskiem? Fotelem? Koszem? Tym fajnym czymś?
Właśnie dostałem info od @Artur że dwa kije do metody będą do mnie jutro wysłane, czyli wędkami jestem nasycony, miały być same Dajły, a jest totalny miszmasz :P
No może chodzi po głowie mi gdzieś jeszcze SLR, ale muszę spasować :P

Jak chcesz :)
Co do SLR to mam 12" i z tego na prawdę śmiga po 90-100m (podpięta ultegra XSB - nie produkowana już, 5500), na żyłce 0.26mm bez strzałówki. Myślę że plećka 0.08 plus strzałówka 0.28 i 110m będzie osiągalne :)
Osobiście to zamieniłem Drennana Acolyte Distance 13ft na Daiwę SLR 12ft, jakie było zdziwko moje gdy się okazało że SLR jest na prawdę dość miękka jak na takie właściwości rzutowe, gdzie Acolyte pierwszą sekcję miało jak kij od szczotki no i do tego to, czego nie  cierpie - 3składowe kije :( A osiągalne dystanse bardzo podobne mimo że długość o poziom w dół :) 
SLRke każdemu polecam. Wiem że kosztuje ale na prawdę warto :) WG MNIE :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Grendziu napisał:

dwa kije do metody będą do mnie jutro wysłane, czyli wędkami jestem nasycony

Jednak poszedłeś w Browning? Przecież miałeś anse. O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, jak sobie popatrzę i poczytam, co koledzy zamierzają kupić lub zakupili, to aż zanucić mi się chce piosenkę Elektrycznych Gitar "Co ja robię tu" :D.

Ale i ja mam plan :icon_arrow1:.
Niebawem muszę zakupić 5-10 kg gliny do zanęt, bo w tym sezonie testuję inne zanęty niż dotychczas.
No i jeszcze jakiś klej do zanęt i białych robaków, bo tutaj też planuję inne łowienie.

O właśnie, czym kleić piasek/żwirek, by doleciało do dna jeziora (głębokość 2-4m), ale kula rozpadła się wcześniej niż po 10 minutach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...