Skocz do zawartości

Którego bata wybrać


losiu33
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, jakub_wr napisał:

Można go kupić za 90zl? 

Jak niżej :)

Kumpel poprosił mnie o wyszukanie bata w niskim budżecie. Mam dobrze obcykane co i jak. ;) To Mikado pojawiło się jakoś bardzo niedawno ale póki co nie ma konkurencji w kategorii cena/waga. Na SiG chłopaki już pokupowali i na sucho mówią, że jak najbardziej ok.

Ja mam VDE SX2 500cm i chińczyka 720cm. Jedzie jeszcze chińczyk 600cm i będzie komplet :)  Jeżeli chińczyk 600 okaże się straszną kluchą to biorę też to Mikado :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Po dłuższym zastanowieniu wybór pada na Robinson VDE-R TEAM NANO CORE POLE TX2 800

Wybiorę dłuższy kijek 8m a nie jak wcześniej zakładałem 6m. Myślę że zawsze można zdjąć dwie sekcje a jak da rade machać dłuższym to i lepiej. 

Sam też pewnie nie raz go wykorzystam. 

A teraz pytanie czy kojarzycie jakieś promocje lub sklep z dobrymi cenam? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kod 11W-PV-060 Długość 6,00 m Ilość sekcji 6 Dł .transportowa 137 cm Waga 163g

Kod 11W-PV-070 Długość 7,00 m Ilość sekcji 7 Dł. transportowa 140 cm Waga 222g

Kod 11W-PV-080 Długość 8,00 m Ilość sekcji 8 Dł. transportowa 140 cm Waga 300g

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, jakub_wr napisał:

A teraz pytanie czy kojarzycie jakieś promocje lub sklep z dobrymi cenam? 

Popytaj lokalnych sprzedawców, ja ostatnio zamówiłem tyczkę tx2 river, wszyscy w sklepach internetowych chcieli nawet po znajomości puścić mi ją za 4 600 PLN a w miejscowym sklepie (który notabene uważałem zawsze za najdroższy) tyczkę zamówiłem za 4 500 PLN. Dotarła do sklepu w ubiegłym tygodniu, umówiłem się na odbiór sprzętu z właścicielem sklepu na piątek. Przy takich zakupach trzeba sporo negocjować, popytaj może uda Ci się wynegocjować na miejscu, tak jak mi się udało :champagne-2010:

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...