Skocz do zawartości

Filmy które lubimy i które polecamy


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, christhof70 napisał(a):

czytałem o przymiarkach do blak supermena. biali wyginą wpizdó niedługo

Wakanda w moim sercu, coraz bliżej. "Fuhrer" się w grobie przewraca. Zaznaczam że nie jestem Nazistą i nie zamierzam szerzyć takich poglądów. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to będzie w przyszłości. Może moje kino domowe za rok nic nie odtworzy? Ale lubię nośniki stałe. Kolekcjonuję klasyki. Naszło mnie to nie dawno bo Netflixy i inni nie zawsze mają wszystko na dłużej. Choć by miało stać na półce, to perełka jest. Małżonka mi kupiła. Obiecała ze mną obglądnąć od początku do końca, choć to zdeklarowany fan Fantasy i SF. 

IMG20230121184725.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ArekH napisał(a):

Nie wiem jak to będzie w przyszłości. Może moje kino domowe za rok nic nie odtworzy? Ale lubię nośniki stałe. Kolekcjonuję klasyki. Naszło mnie to nie dawno bo Netflixy i inni nie zawsze mają wszystko na dłużej. Choć by miało stać na półce, to perełka jest. Małżonka mi kupiła. Obiecała ze mną obglądnąć od początku do końca, choć to zdeklarowany fan Fantasy i SC. 

IMG20230121184725.jpg

Trylogia piękna i pełna bandyckiego honoru. Ale patrząc na to z poziomu ówczesnego, biednego, ulicznego sprzedawcy pomidorów, plułbym na ten honor, który był zwykłą bandyterką 

To byli źli ludzie, naprawdę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bebzon napisał(a):

Trylogia piękna i pełna bandyckiego honoru. Ale patrząc na to z poziomu ówczesnego, biednego, ulicznego sprzedawcy pomidorów, plułbym na ten honor, który był zwykłą bandyterką 

To byli źli ludzie, naprawdę.

Przepraszam za sarkazm, chociaż to prawda, co napisałem. Trochę sfrustrowany jestem. Życie mnie dowala grubymi tematami, na własne życzenie.

Znikam na trochę.

Ogarnę tematy i będzie git, a potem wracam, innej opcji nie dopuszczam! Choćby po to, żeby komuś podnieść ciśnienie ?

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
16 godzin temu, Bebzon napisał(a):

To byli źli ludzie, naprawdę.

Aby powstał dramat, kryminał etc to muszą być źli ludzie, jak widać widoenia lubi czarne charaktery. Fenomen filmu zależy od reżysera, aktorów, scenografii i innych zmiennych. Często na potrzeby akcji filmu, historia  "bohaterów"  jest zakłamana.

Gdzieś widziałem super recenzje długiego filmu o naszym gangusie "Jak pokochałam gangstera" ponoć podbija Netflix-a. Mnie osobiście też film się podobał, d... Jednak na maksa nie urwał.

Sam bohater w rzeczywistości święty nie był ?

Właź i pisz kiedy chcesz, masz dobre pióro ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Administrator

Zawsze mi się wydawało, że nr 1 dla mnie była Salma Hayek i inna blondyna, przy której teraz mam zaćmienie i jej nie pamiętam  z nazwiska🫣🫣🫣

Zrobiłem sobie szybka analizę w głowie i to jednak przy filmach z Charlize Theron wymiękałem, patrząc na Jej geniusz aktorski, urodę, mimikę, całokształt.

Poniższy film polecam, mnie rozbił trochę...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...