Skocz do zawartości

Filmy które lubimy i które polecamy


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą, Grendziu napisał:

Byle jak najdalej od kobiet to się teleportuję nawet....:$

Oj tam oj tam, u mnie tez cisza od dziś i jakoś dobrze mi z tym ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Przed chwilą, ArekH napisał:

Orientację sexualną zmieniasz? :D Bo na to by Ci się już nie chciało, chyba jesteś za młody! ;)

Ad 1. Nigdy.

Ad 2. Do tanga trzeba dwojga.

Nie chce o tym gadać, bo to za daleko zaszło już chyba, a na forum nie chcę prać prywatnych spraw i problemów. :champagne-2010:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem dzisiaj "Bohemian Rhapsody" i powiem tak:  jak dla mnie film traktuje wszystko dość powierzchownie (płytko). Dużo faktów zostało poprzestawianych lub zmienionych na potrzeby scenariusza (np. choroba Freddiego - z tego co wiem, wiedział już w 1984 że jest chory (tu 1985), koncert Live Aid - to Freddiego musiano długo namawiać na występ (był obrażony na organizatora i nie chciał słyszeć o koncercie)); długo można opowiadać o takich niedociągnięciach. Tak, ja wiem, to tylko film, ale liczyłem że zobaczę trochę więcej... Z drugiej strony gra aktorów - "DEBEST", a odtwórca głównej roli Rami Malek chyba urodził się do niej (myślę, że udało mu się oddać skomplikowany charakter Freddiego, jego samotność i poszukiwanie miłości). Nie chcę się za dużo rozpisywać, bo mógłby wyjść z tego "laborat" i te wypociny  zakończę pytaniem - czy warto iść na film?  - mimo wszystko warto - choćby dla samej muzyki i dla kreacji Maleka.

Ot, to kilka spostrzeżeń na gorąco (może trochę bez składu, za co przepraszam)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
8 godzin temu, MrProper napisał:

„Wróg u Bram”

Wlasnie na CINEMAX 2 idzie

Oglądalem, ale Film na  tyle dobry ze chętnie obejrzę po raz trzeci ?

Ja tam Cinemax nie oglądałem ani razu bo nie mam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grendziu napisał:

Ja tam Cinemax nie oglądałem ani razu bo nie mam;)

Miałem wyłączyłem, teraz znowu mam bo był w promocji z jakimś tam pakietem i dodatkowym programem który dostałem za 2 zeta chyba :D 

To czasem tam coś puszczą ciekawego ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...