Skocz do zawartości

Nasze eksperymenty wędkarskie - zbiór doświadczeń


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To zależy jaka to farba, jeśli dwu komponentowa raczej na pewno

 

Z koszyczkami to żartowałem Tomaszu. Moim zdaniem koszyczki nie wiele kosztują i są łatwo dostępne. Gorzej sprawa się ma z małymi sitami  dopasowanymi do pojemników które posiadamy. Sito np do moczenia kasterów do białych czy do moczenia ziaren jest już trudniej dostępne. Po za markowymi do których musisz kupić cały zestaw wraz z pojemnikami bo do innych ani róż nie wejdzie.

Tylko z tym że do kasterów i białych to oczka są za duże :( 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że farba tam jest dobrej jakości i organizer pokrywany proszkowo. Nic pęknąć nie powinno, bo element był by za bardzo podatny na uderzenia. Spokojnie bym to pociął i na koszyki przerobił. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jako że spławiki z pałki wodnej które zrobiłem w tamtym roku zdały wyśmienicie egzamin, nic nie popękało pomimo krótkiego suszenia, znów zabrałem się za dłubanie. Przy okazji wypróbowałem farby fluo, są rewelacyjne. Wczoraj pomalowałem trzy spławiki, jeszcze są bez lakieru bezbarwnego bo czekam aż się więcej ich do lakierowania uzbiera.:D

IMG_20190202_221708.jpg

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ArekH napisał:

Fajne Tomaszu. Pałka wodna to świetny materiał i wdzięczny. Widzę że bardzo nad wodę Tobie się chce. :champagne-2010:

Mam taką cichą nadzieję na urlopik w nadchodzącym tygodniu w czwartek i piątek i liczę że rzeka nie zamarznie i nie wyjdzie z koryta bo mam w planie atak na zimowego krąpia i płotkę z feederkiem.:D

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zamiast na ryby jechać to podłubałem się dziś trochę znowu że spławikami. Muszę jakąś czarną farbkę jeszcze kupić bo czarny marker się nie sprawdza. Któregoś wieczoru dokończę malowanie kolorów i trzeba będzie bezbarwnym pociągnąć ze dwa razy.

IMG_20190331_200656.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Nie wiem czy to dobry wątek do tego co wrzucam, jeżeli nie to proszę o przeniesienie.

Robin Red

 

Co sądzę o tym? Przereklamowany dodatek, jeżeli wrzucimy pusty haczyk do wody to też w końcu coś złapiemy.

W każdym razie macie przepis. :) 
Każdy niech używa na własną odpowiedzialność, znam lepsze przepisy na lepsze i działające kulki ale to już inna historia.

 

 

 

Tutaj macie przepis na "chmurkę" czyli fluoresceinę, to już całkowicie przereklamowana  ? ale nie jest szkodliwe dla ryb, w oryginalnym Goo co innego działa ale ludzie kupują oczami a nie rozumem.

 

 

Edytowane przez NPC
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...