Skocz do zawartości

Jaki fotel do feedera ?


losiu33
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 25.01.2018 o 20:25, Semi napisał:

Mikado IS14-R170 First Basic Chair

Też własnie do tego go potrzebuje, do tego będę go przewoził motórem.:D

Edytowane przez Semi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@stas1 Ja zakupiłem równie małe krzesło, takich gabarytów jak Mikado, ale od FOXa, Z tym że posiada podłokietniki no i jest droższy 

Dokładnie do takich samych celów . szybkie lekkie wypady nad wodę 

 

fox-duralite-chair.jpg.c7cc387217931b6ce08b4efd2e54e343.jpg

 

https://www.hengelsport-enzo.nl/stoelen/fox-duralite-chair-45857.html?gclid=Cj0KCQiAwKvTBRC2ARIsAL0Dgk3AQIAfGa_06SfmNz-OyX4N2eSR6CQJBIyzOJl0VOGaoKnBG5UhuTgaAiiKEALw_wcB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Semi napisał:

Fajne, widać że solidniejsze od Mikado, a podłokietniki w razie czego można zdjąć. Cena za to pewnie u nas sporo wyższa.:$

https://www.raven-fishing.pl/fotel-karpiowy-fox-duralite-chair/pl/product/34682/?utm_source=ceneo&utm_medium=cpc

Nie jest tragicznie  ;)  Choć od mikado to fakt, droższy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, jak dla mnie za drogie, za tyle to porządny duży fotel na długie zasiadki a nie fotelik na krótkie wypady.:( Chyba jednak zdecyduję się na to Mikado, jak przyjdzie to ofocę i wrzucę kilka słów na forum czy to coś warte jest.

Edytowane przez Semi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Semi napisał:

Nie no, jak dla mnie za drogie, za tyle to porządny duży fotel na długie zasiadki a nie fotelik na krótkie wypady.:(

Nie no ja rozumie, pisząc że nie jest tak źle, miałem na myśli różnice miedzy PL a  Nl :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Podstawowym kryterium przy wyborze fotela powinno być jedno, główne - najbardziej wygodne i dostosowane na naszych czterech liter, a resztę da się dopracować :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grendziu Darek proszę bardzo 

Krzeslo jest dość stabilne, nawet powiedział bym bardziej stabilne, ale to moje odczucie po posadzeniu du.. w sklepie  bez akcesoriów, i na płaskim terenie. Konstrukcja nie typowa, całkiem inne składanie krzesła jak w standardowych krzesłach.

przednie nogi wyciągane do złożenia ............... a co ja będę pisał masz tu filma.

 

Krzesło po złożeniu jest dość długie do dransportu poprzez swoją konstrukcje, ale ta konstrukcja chyba pozwoliła na ustabilizowanie tegoż produktu waga to jakieś 6,5 kg, cena to około 140€ nie jest tanie.

Ale strasznie kusi - do feedera to chyba jest to, Moze ktoś kupi wypróbuje , był bym bardzo wdzięczny ? Ja już mógł bym pomału muzeum otwierać mam/miałem pare eksponatów było by co oglądać ??????

Edytowane przez MrProper
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

@MrProper fajny ma system rozkładania i składanie. Mariusz proponuję abyś go kupił nawet dziś. Znajdziesz wady i na zlot przywieziesz mi za pół ceny, z chęcią odkupię, co będziesz muzeum foteli robił za życia. :icon_arrow1:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grendziu To ja właśnie myślałem ze ktoś sie znajdzie i wypróbuje, ja już trochę tego przerobiłem ? I nie znalazłem jeszcze tego cuś.

Chcesz żeby nakręcili kolejną część filmu fanatyk wędkarstwa, a za scenariusz filmu wzięli moje fanaberie odnośnie krzesła. ?

Zgodze sie pod warunkiem że Ty sie zgodzisz zagrać główna role w tym filmie ???

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...