Skocz do zawartości

Jaki fotel do feedera ?


losiu33
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
2 minuty temu, MrProper napisał:

@Grendziu To ja właśnie myślałem ze ktoś sie znajdzie i wypróbuje, ja już trochę tego przerobiłem ? I nie znalazłem jeszcze tego cuś.

Chcesz żeby nakręcili kolejną część filmu fanatyk wędkarstwa, a za scenariusz filmu wzięli moje fanaberie odnośnie krzesła. ?

Zgodze sie pod warunkiem że Ty sie zgodzisz zagrać główna role w tym filmie ???

No co Ty, YT tego nie wytrzyma, konkurencja się zwinie i co wtedy? :P

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
21 minut temu, MrProper napisał:

Poniekąd to dobre rozwiązanie ??

Wiem, że dla dobra Fundacji musiałbym się poświęcić,ale cholera nie mam parcia na szkło,nic na siłę nie da się zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Prawdziwy, niezniszczalny, jedyny, niepowtarzalny, na liczniku ma pewnie  grubo z ponad tysiąc zasiadekIMG_20180127_130927.jpg.bdc548d2b4cbde54b8c476bdff3f3e50.jpg. Będę płakał jak się rozstaniemy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, MrProper napisał:

@Grendziu Darek proszę bardzo 

Krzeslo jest dość stabilne, nawet powiedział bym bardziej stabilne, ale to moje odczucie po posadzeniu du.. w sklepie  bez akcesoriów, i na płaskim terenie. Konstrukcja nie typowa, całkiem inne składanie krzesła jak w standardowych krzesłach.

przednie nogi wyciągane do złożenia ............... a co ja będę pisał masz tu filma.

 

Krzesło po złożeniu jest dość długie do dransportu poprzez swoją konstrukcje, ale ta konstrukcja chyba pozwoliła na ustabilizowanie tegoż produktu waga to jakieś 6,5 kg, cena to około 140€ nie jest tanie.

Ale strasznie kusi - do feedera to chyba jest to, Moze ktoś kupi wypróbuje , był bym bardzo wdzięczny ? Ja już mógł bym pomału muzeum otwierać mam/miałem pare eksponatów było by co oglądać ??????

Bez urazy chłopaki, widziałem to jedynie na filmie i od razu skreśliłem. Dla Mnie ta konstrukcja, to przerost formy, nad jakąkolwiek treścią. W czym to rusztowanie, bo innego słowa znaleźć nie umiem, jest niby lepsze od tego co już istnieje? Kogoś tu poniosła wyobraźnia. A już po złożeniu? Twe anse są Mariusz jak dla Mnie uzasadnione. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
52 minuty temu, Semi napisał:

Nóżkę byś dziadkowi dokupił.:D

Nie da rady, materiał pod spodem jest tak naderwany, że cały sezon czekałem aż pierdutnie :P A tak, hmmm.

@ArekH nie wiem, a mnie się jakoś to spodobało :P Czekam na Mariusza jak mu się znudzi po zakupie i na zlocie odkupię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ArekH napisał:

Bez urazy chłopaki, widziałem to jedynie na filmie i od razu skreśliłem. Dla Mnie ta konstrukcja, to przerost formy, nad jakąkolwiek treścią. W czym to rusztowanie, bo innego słowa znaleźć nie umiem, jest niby lepsze od tego co już istnieje? Kogoś tu poniosła wyobraźnia. A już po złożeniu? Twe anse są Mariusz jak dla Mnie uzasadnione. 

Arek coś w tej konstrukcji jest. Ten fotel na sucho jest dużo stabilniejszy od tradycyjnych, oczywiście nie wyeliminowano całkowicie wahań, ale wydaje się naprawdę solidny.

To kusi mocno :D 

Ale te gabaryty po złożeniu :(  Kuźwa zawsze coś :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, MrProper napisał:

 

Ale te gabaryty po złożeniu :(  Kuźwa zawsze coś :/ 

TIRa se kup, a na poważnie to CAMPER wskazany. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 godziny temu, MrProper napisał:

Arek coś w tej konstrukcji jest. Ten fotel na sucho jest dużo stabilniejszy od tradycyjnych, oczywiście nie wyeliminowano całkowicie wahań, ale wydaje się naprawdę solidny.

To kusi mocno :D 

Ale te gabaryty po złożeniu :(  Kuźwa zawsze coś :/ 

No i co sam do siebie mam se tu gadać. Podoba mi się to krzesło jak diabli. Jak nie będzie dostępne w Polsce i nic nie ogarnę do zlotu to istnieje szansa, że mi je jakoś przemycisz z NL? :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...