Skocz do zawartości

Jaki fotel do feedera ?


losiu33
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
48 minut temu, elvis napisał:

Powiem tak.
Cresta bez podnóżka przy Twoim wzroście jest za wysoka. Dodatkowo za podnóżkiem przemawia chęć stosowania przez Ciebie feeder arma. Tym bardziej się przydaje na pomostach, mokrym i nie równym terenie.
Fotel jest bardzo stabilny.

Jak bedzie fotel to będzie i podnòżek. W zasadzie jestem zdecydowany, lecz przez kłusoli wstrzymuję zakup. Są pilniejsze inwestycje aktualnie niestety. Prawdopodobnie wstrzymam sìę do Rybomani w Poznaniu. Jednak Cresta to mój wybór nr 1 na ta chwilę.:icon_arrow1:

Edit: mój wpis też  znikł. Ok wiem czemu. Jutro zadzwonię do @kleszcz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Administrator
2 godziny temu, elvis napisał:

@Grendziu , to coś dla Ciebie. Niższa wersja do której nie potrzeba podnóżka

https://www.hengelsportfauna.nl/cresta-blackthorne-compact-chair.html

 

 

No niby super . Ale mi nie wolno już.w nowym sezonie tylko jedne barwy mogę miećo.O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Dnia 1.02.2018 o 18:12, Semi napisał:

Dziś doszedł fotel Mikado. W sumie to jestem zadowolony, jest w miarę wygodny, niestety podana wysokość siedzenia dotyczy rozłożonych nóżek na maksa, przy złożonych nogach siedzi się na wysokości około 26 cm. Zaletą jest system zatrzaskowy rozkładania nóżek, jak się nóżki rozłoży zapadka zapobiega ich samoistnemu złożeniu, tak jak to np jest w F5R Elektrostatyka, gdzie podnosząc fotel do góry nóżki potrafią się same składać przytrzaskując palce. Fotel jest lekki i można powiedzieć że niewielki po złożeniu, mam już nawet pomysł jak go mocować do motocykla, muszę tylko kupić dwie gumy do mocowania bagaży na bagażnikach dachowych w samochodach. No cóż, więcej za bardzo nic powiedzieć nie mogę, dopóki nie zacznę go użytkować, ale na dzień dzisiejszy jestem zadowolony z zakupu. Muszę jeszcze zmierzyć średnicę rurki aluminiowej nogi fotela, może uda mi się dokupić takiej samej średnicy i wtedy dokonał bym małej rzeźby fotela tzn podniósł bym wysokość siedzenia o jakieś 8-10 cm, tyle by wystarczyło do bardzo wygodnego siedzenia.

IMG_20180201_155925.jpg

IMG_20180201_155947.jpg

IMG_20180201_155958.jpg

IMG_20180201_160009.jpg

IMG_20180201_160036.jpg

IMG_20180201_160705.jpg

Rok minął i mówiąc szczerze to już bym tego fotela nie kupił, niby jest ok, ale ma też i wadę i to jak dla mnie poważną, którą jest regulacja wysokości siedzenia. Zatrzaski są do bani i same się pod ciężarem nóżki składają, także w tym fotelu regulacja wysokości siedzenia to fikcja, muszę pomyśleć jak to przerobić, bo te 10 cm wyżej to kolosalna różnica dla mnie w siedzeniu, kolana tak nie bolą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Mnie @Arturwciska ( żarcik) Fotel Browning King Feeder i chyba jestem zdecydowany. 

Zresztą dziś ma dzwine pomysły, wysprzedalbym wszytko co mam z feeder i z checia zbudował na nowo:champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Grendziu napisał:

Mnie @Arturwciska ( żarcik) Fotel Browning King Feeder i chyba jestem zdecydowany. 

Zresztą dziś ma dzwine pomysły, wysprzedalbym wszytko co mam z feeder i z checia zbudował na nowo:champagne-2010:

Darek chyba nie ma nic w tym złego że przechodzisz na lepsze ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
20 minut temu, Grendziu napisał:

@Hotpointto coś tylko mniejsza wersja?

Ty już mnie tu nie namawiaj B|

... a coś innego? ;)

Choć nie wiem czy mi to do szczęścia potrzebne na te 15x w sezonie. Mam przecież przerobione Cuzo 2, które z podnóżkiem jest megasztywne. 

Problem w tym , że tam gdzie łowię podnóżek przestałem stosować, bo nie ma takiej potrzeby, a wtedy Cuzo mięknie. Zima idzie to sobie wyrzeźbię 2 rozpórki i to powinno załatwić sprawę. 

No chyba, że mnie na coś naciągną w międzyczasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...