Skocz do zawartości

Jaki fotel do feedera ?


losiu33
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator
5 godzin temu, ArekH napisał:

Dziś zniosłem do suszarni Koruma De Lux celem wyczyszczenia. Przy nim, nowy Matrix wygląda jak fotelik dla dziecka. :D

IMG_20200104_105135.jpg

Może jakiś konkurs, do którego @ArekHubiera koturny, aby sięgnąć podłoża ?????

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
1 godzinę temu, Splot napisał:

@ArekH @elvis jak wam się sprawuje MATRIX ACCESSORY CHAIR? Myślę nad nowym fotelem bo mój już trochę podniszczony i nie wiem czy brać ponownie Cuzo F2 czy właśnie tego Matrixa.

Kwestia Twoich gabarytów. Ten fotel za duży nie jest i osobom bardziej roztytym przednie nóżki mogą wadzić o uda.

Natomiast sam fotel jest naprawdę solidny i porządnie wykonany, a do tego lekki i kompaktowy. Szczerze polecam. Po ok. 3 latach użytkowania nie bardzo mam się do czego przyczepić.

Natomiast jeżeli chodzi o mega wygodę, to postawiłbym na Rive, Prestona (model na 2022 r. też kozacko wygląda) lub Flagmana.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest nas więcej.@Bolo,@Grzes77@ArekH
Ja generalnie też jestem bardzo zadowolony. Ma swoje wady jak choćby wspomniane zbyt krótkie przednie nogi czy brak regulacji oparcia. Z zalet główna to bardzo wygodny w transporcie, stosunkowo lekki i nieduży.
Istnieje możliwość zastosowania podnóżka co znacznie zwiększa jego możliwości rozbudowy i zastosowania.
Szczerze polecam w przeciwieństwie do cuzo f2. Duży, ciężki i niestabilny klamot choć bardzo wygodny. Znacznie lepiej się prezentuje jego nowsza wersja czyli F3.
Ciekawą opcją jest ultralekki Fox Duralite którego również posiadam. To bardzo podobna konstrukcja do Matrixa. Jednak nie posiada pasa transportowego, zapięć które są przydatne oraz prostych przednich nóg.
Ten ostatni problem można rozwiązać stosując adaptery mivardi i już jest możliwość podpięcia tacy, fajki czy kuwety na nogę.
Bardzo fajną alternatywą jest fotel Cresty. Są dwa modele. Jeden ten większy ma@Grendziu. To mega stabilna konstrukcja. Mniejszy jest równie stabilny i też posiada regulowane oparcie co nie jest bez znaczenia szczególnie na dłuższych zasiadkach.
Jednak przy Twoim wzroście i masie rozważyłbym większy z foteli Matrixa. Jest nieco szerszy i ma wyższe oparcie. Choć Grześ nie narzeka, a malutki nie jest.@Ostap miał okazję trochę na nim posiedzieć i nie był zadowolony bo go upijał w biodra.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...