Skocz do zawartości

Jaki fotel do feedera ?


losiu33
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, stas1 napisał:

Naogladałeś sie reklamowego filmu dla wyspiarzy i teraz masz mętlik w głowie. ja mam starego koruma i jest super,nowe mają koledzy i chwalą

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, stas1 napisał:

Nie będę tego filmu komentował

Staś spokojnie buble zdążają sie wszędzie, nawet najlepszym

Sam mam deluxa podobnie chyba jak i Ty Staś,

Nie używałem go nigdy nad woda, ale długo stał w pokoju rozłożony, Na ogródków przy grillu tez sie na nim przycupło

nie spotkałem sie z objawami które kolega na filmie prezentuje.

Czyli kolejny plus przeciw jednemu minusowe.

Ale nie mam zamiaru nikogo do koruma przekonywać.

Przyjrzyj sie kolego temu Matrixowi. Myśle ze warto. Chyba najbardziej stabilne krzesło na których siedziałem.

Jak z jakością i na jak długo stabilny będzie - nie wiem przymierzałem moje cztery litery do niego w sklepie.

 

Edit: Mam rownież Korum Roving - rownież ta objawa  nie występuje 

 

Edytowane przez MrProper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MrProper napisał:

Staś spokojnie buble zdążają sie wszędzie, nawet najlepszym

Sam mam deluxa podobnie chyba jak i Ty Staś,

Nie używałem go nigdy nad woda, ale długo stał w pokoju rozłożony, Na ogródków przy grillu tez sie na nim przycupło

nie spotkałem sie z objawami które kolega na filmie prezentuje.

Czyli kolejny plus przeciw jednemu minusowe.

Ale nie mam zamiaru nikogo do koruma przekonywać.

Przyjrzyj sie kolego temu Matrixowi. Myśle ze warto. Chyba najbardziej stabilne krzesło na których siedziałem.

Jak z jakością i na jak długo stabilny będzie - nie wiem przymierzałem moje cztery litery do niego w sklepie.

 

Edit: Mam rownież Korum Roving - rownież ta objawa  nie występuje 

A czy to krzesło nie jest zbyt małe? Siedziałeś na tym czy wersji deluxe? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam oba krzesła i deluxa i Roving  Jeśli chodzi o korum

Co do Matrixa to jest ta sama konstrukcja  ten czy ten. Pisałem ogólnikowo, abyś sie przyjrzał, ponieważ  dla jednego będzie za małe dla drugiego wystarczające. Ja pomagałem koledze w wyborze, i przedstawiałem największe bolączki tego typu krzesel.

Osobiscie mam jeszcze mniejsze krzesło i jest do tych celów które je zakupiłem Ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Sam jestem przed planowaniem zakupu fotela lub dwóch i zastanawiam się jak połączyć dwa w jednym. Dla mnie podstawą są podpórki po bokach. Czyli wychodzi, że Cuzo II z bocznymi podparciami i będę testować Feeder Arm z Prestona, który leży u mnie chyba już  z 5 lat w garażu. Z tym Cuzo trochę się waham po testach u @Grzes77 w garażu. Nie jestem typem szybkościowca, cenie wygodę, a na zawodach się nie spinam tylko się bawię.

Do tego na dłuższe zasiadki chyba dojdzie Elektorstatyk FK6. - jeśli jest coś fajnego aby był jeden fotel i do feeder arma i do długich weekendowych zasiadek z podpórkami, gdzie można walnąć drzemkę to sam propozycji wysłucham :P A dwa nowe fotele też nie są złe, może kiedyś syn się złamię i będę go uczył :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem przed planowaniem zakupu fotela lub dwóch i zastanawiam się jak połączyć dwa w jednym. Dla mnie podstawą są podpórki po bokach. Czyli wychodzi, że Cuzo II z bocznymi podparciami i będę testować Feeder Arm z Prestona, który leży u mnie chyba już  z 5 lat w garażu. Z tym Cuzo trochę się waham po testach u [mention=722]Grzes77[/mention] w garażu. Nie jestem typem szybkościowca, cenie wygodę, a na zawodach się nie spinam tylko się bawię.

 

Do tego na dłuższe zasiadki chyba dojdzie Elektorstatyk FK6. - jeśli jest coś fajnego aby był jeden fotel i do feeder arma i do długich weekendowych zasiadek z podpórkami, gdzie można walnąć drzemkę to sam propozycji wysłucham  A dwa nowe fotele też nie są złe, może kiedyś syn się złamię i będę go uczył

A Daiła nic nie ma w swojej ofercie?

 

 

Nawet fajnie się prezentował fotel MS Range.

https://www.taniewedkarstwo.pl/fotele-wedkarskie-krzesla/1973-fotel-ms-range-feederchair.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
40 minut temu, elvis napisał:

A Daiła nic nie ma w swojej ofercie?

 

 

Nawet fajnie się prezentował fotel MS Range.

https://www.taniewedkarstwo.pl/fotele-wedkarskie-krzesla/1973-fotel-ms-range-feederchair.html

Z Daiwa dopiero projektujemy hicior :P

Ms Range fajna opcja, ciekawe czy wygodny :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...