Skocz do zawartości

Jaki fotel do feedera ?


losiu33
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
3 minuty temu, elvis napisał:
10 minut temu, Grendziu napisał:
Z Daiwa dopiero projektujemy hicior emoji14.png

Ms Range fajna opcja, ciekawe czy wygodny emoji14.png

Ja sprawdzalem w tamtym roku na Rybomanii i wydawał mi sie ok.

Wygodniejszy od CUZO? Można na nim spać maja 120 kg (efekt jojo) :P Ile mu brakuję wielkością do FK6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@MrProper kiedyś mi polecałeś fotel Mikado IS14-R170 First Basic Chair jako niewielki przyzwoity na krótkie wypady motorkiem. Nie pamiętam czy masz go, jeżeli tak to mógłbyś sprawdzić jak wysoko się na nim siedzi, czyli odległość od ziemi do siedziska przy maksymalnie rozłożonych nogach? Bo z tego co widzę na zdjęciach w necie to chyba ma regulowaną wysokość nóg. Zbliżają się moje urodziny i zona nie ma pomysłu, to mu go delikatnie podsunę.B|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Semi napisał:

@MrProper kiedyś mi polecałeś fotel Mikado IS14-R170 First Basic Chair jako niewielki przyzwoity na krótkie wypady motorkiem. Nie pamiętam czy masz go, jeżeli tak to mógłbyś sprawdzić jak wysoko się na nim siedzi, czyli odległość od ziemi do siedziska przy maksymalnie rozłożonych nogach? Bo z tego co widzę na zdjęciach w necie to chyba ma regulowaną wysokość nóg. Zbliżają się moje urodziny i zona nie ma pomysłu, to mu go delikatnie podsunę.B|

Tomaszu . Dobrze pamietam? - przeprszam jeśli pomyliłem ☺️

To nie Ja,Ja nie mam takiego fotela, ale o ile sie nie mylę to @ArekH wspomniał kiedyś w dyskusji

chyba razem coś w troje pisaliśmy ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Semi napisał:

Ano Tomaszu.:D Szukałem w sieci dokładnych danych ale tylko liczby są bez opisu i cholera wie co do czego przypiąć.

Oj ile czasem ja sie nawku....... zeby znaleźć jakieś dane. Nie raz jechałem do sklepu i macalem, mierzyłem, bo w necie lipa. ?

Nie pomogę niestety w tej kwestii ?

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Semi napisał:

Spoko, poczekam na Arka, może on mi coś pomoże. ;)

Wiesz rozszyfrowałem chyba wymiary ??

42 głębokość siedziska,52 szerokość, 33 wysokość siedziska, 75 wysokość oparcia ? Ja mam foxa takiego małego to go pomierzyłem ?☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...