Skocz do zawartości

Jaki fotel do feedera ?


losiu33
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Grendziu napisał:

No i co sam do siebie mam se tu gadać. Podoba mi się to krzesło jak diabli. Jak nie będzie dostępne w Polsce i nic nie ogarnę do zlotu to istnieje szansa, że mi je jakoś przemycisz z NL? :champagne-2010:

Hehehehe nie zauwazylem

Bus mi wystarczy zeby klamory wozić, ale nie wszędzie jest dojazd nad wodę czasem trzeba spory kawałek przejść, mam taczkę nie było by problemu ale tez mam karpiowe do taczki.

Darek to krzesło i mi sie podoba, ale tak jak mowię to wszystko na sucho, a jak w praniu wyjdzie nieco gorzej ? ?

Naprawde tyle już krzeseł przerobiłem ze już sie boje kupować ?

Chcial bym takie krzesło ale zeby można było zapiać na plecy, nie było ciężkie, a najlepiej z plecakiem. Tak widze komfort łowienia.

 

Oczywiscie, nie ma problemu żeby przywieść jeśli nic nie ogarniesz, miejsca mam na tyle ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Grendziu napisał:

Mi ta gazdowa nie rabotajet, tam tez chyba dostałem bana ??

Dobrze ze drapieżnik nie zależny ??

Edytowane przez MrProper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Semi napisał:

To nawet od sklepu wysyłkowego można bana dostać?O.o

Tego to nie wiem ?

Kazdy link mi sie otwiera,  a tam same szlaczki kreseczki kropeczki,, jak bym miał zakaz oglądania oferty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

To ja mam bana na  ................. :P Spoko coś ogarnę, na razie trza kasę zarabiać, bo jak Szerf stwierdził na etacie nie zaszaleję jak kiedyś, coś mi się wydaję, ze lewiznę w nieruchomościach będę musiał trzymać tak czy siak :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Grendziu napisał:

To ja mam bana na  ................. :P Spoko coś ogarnę, na razie trza kasę zarabiać, bo jak Szerf stwierdził na etacie nie zaszaleję jak kiedyś, coś mi się wydaję, ze lewiznę w nieruchomościach będę musiał trzymać tak czy siak :P

Dobra jak co to na "łączach" ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
38 minut temu, MrProper napisał:

Dobra jak co to na "łączach" ?

Spoko na tą chwilę to nr 1, na Rybomanii może coś innego obczaję, bo już witałem się z propozycją MIVARDI @elvis ale CRESTA mnie ujęło na maksa i jestem wstanie zaryzykować :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Grendziu napisał:

Spoko na tą chwilę to nr 1, na Rybomanii może coś innego obczaję, bo już witałem się z propozycją MIVARDI @elvis ale CRESTA mnie ujęło na maksa i jestem wstanie zaryzykować :)

To Ty ryzykuj i zdasz recenzje ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...