Skocz do zawartości

Reklama marek i sprzętu wędkarskiego


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A pamiętacie serię Orion Jaxona? Mam do tej pory dwie spławikówki teleskopowe, tyle lat i nadal czasami nimi łowię jak jestem nad Bugiem. Sprzęt na zarośnięte krzaczorami jeziorka, nie jednego karacha i lina wytaśtały. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko jedną wędke Jaxona,ale za to jaką.. kupiona kilkanaście lat temu: XT-PRO NG ROYAL TELE MINO 4,15m 10-40g. Jakaś limitowana seria.Mimo upływu lat,wygląda dzisiaj jak nowa. Co ciekawe to jest jedyna wędka jaką znam,która po upływie lat nie tylko nie straciła na wartości,ale wręcz przeciwnie - podrożała o jakieś 50-60%.Dałem za nią z 7-8 lat temu około 200 zł,a niedawno widziałem ją w 2 sklepach internetowych po ponad 300 zł.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że moja najcenniejsza wędka to również Jaxon. Właściwie to była, bo już jej niestety nie mam.
Kupiłem ją 20 lat temu i dałem za nią całą wypłatę. To były jedne z pierwszych węglówek. Kosztowała około 400. Mowa o odległościówce teleskopowej. Dzielenie służyła przez kilkanaście lat jako odległosciówa, spinning, a nawet lekka gruntówka.
Po pustą szczytówkę jechałem specjalnie do pracowni w Warszawie, bo w tamtych czasach nie było w żadnym sklepie. Przelotki też musiałem sam omotką owijać i później lakierować.
To były czasy....

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, tak się stalujecie (w okresie wczesnej młodości mieszkałem w stolicy pyrlandii i pamiętam to sformułowanie określające wygłupy) ze starego dziadka, czy serio tak uważacie ? Hę? :Angry-min:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Semi napisał:

A pamiętacie serię Orion Jaxona? Mam do tej pory dwie spławikówki teleskopowe, tyle lat i nadal czasami nimi łowię jak jestem nad Bugiem. Sprzęt na zarośnięte krzaczorami jeziorka, nie jednego karacha i lina wytaśtały. :D

Niedawno łowiłem jeszcze batem ORION :D  pod koniec 2016r. zastąpił go Shadow :D:D

 

4 minuty temu, Jurek napisał:

Koledzy, tak się stalujecie (w okresie wczesnej młodości mieszkałem w stolicy pyrlandii i pamiętam to sformułowanie określające wygłupy) ze starego dziadka, czy serio tak uważacie ? Hę? :Angry-min:

 

@Jurek  myślę, że nikt tu się nie wygłupia :P  :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, tak się stalujecie (w okresie wczesnej młodości mieszkałem w stolicy pyrlandii i pamiętam to sformułowanie określające wygłupy) ze starego dziadka, czy serio tak uważacie ? Hę? :Angry-min:
 
Jak mogłeś tak w ogóle pomyśleć?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Jurek napisał:

Koledzy, tak się stalujecie (w okresie wczesnej młodości mieszkałem w stolicy pyrlandii i pamiętam to sformułowanie określające wygłupy) ze starego dziadka, czy serio tak uważacie ? Hę? :Angry-min:

 

U nas to by było tak ?:

Tej, szczuny, tak się stalujeta i kielczyta zez starego dziadka, czy na serio zaś tak uważata ? He? ?

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://jerkbait.pl/topic/41158-jaxon-vx-machine-400/

Poczytajcie o kołowrotku marki Jaxon który zbierał dobre opinie w środowisku ludzi gdzie nie łowią "mułojadów", czepiają się minimalnego szumu kołowrotka za 2 tysiące bo wszystko taniej to syf, kiła i mogiła. No i wiecznie Daiwa vs Shimano a nie jakieś angielskie "wynalazki" jak Drennan co nie miały kontaktu z duchami japońskich kowali. A ponadto uważam, że Daiwa jest najlepsza, nie jakiś "szitman", tak bo tak a każdy kto powie coś innego się nie zna i łowi syfem, oczywiście kołowrotek musi kosztować 2 tysiące minimum! Poniżej to syf do wyciągania kijanek, połamie się, chrobocze, zepsuje się od leżenia w pudełku, krowy przestaną znosić jajka, kury nie dadzą mleka, prosiaki przestaną się cielić, facet wyłysieje i wiele innych rzeczy.

Tylko Daiwa  :) 

Osoby urażone ww. określeniami odsyłam do tamtego Forum, tutaj zostały tylko zacytowane, nie mają na celu urazić nikogo :P 

 

Edytowane przez NPC
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NPCWidzę, że kolega dużo miał do czynienia z pewną rybą. :bitch_please-min:

Edycja :

Tej, nie masz już dość pozy tajemniczego Don Pedra? ?

Bo już mnie skręca, gdy za każdym razem muszę wykasowywać odruchowo napisane imię.>:(

 

 

 

Edytowane przez Jurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...