Skocz do zawartości

Reklama marek i sprzętu wędkarskiego


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, Grendziu napisał:

Pfff?

Co byś polecił oprócz Jaxona?

O widzisz - Można? można,   i teraz dam Ci łopatkę i sitko do piasku abyś sie pobawił ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 minutę temu, MrProper napisał:

O widzisz - Można? można,   i teraz dam Ci łopatkę i sitko do piasku abyś sie pobawił ??

Wolę wędki i kołowrotki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Grendziu napisał:

Wolę wędki i kołowrotki :P

Darek niejednokrotnie podkreślałem super jakość dawnego modelu  Genesis. Obecnie nie robię zakupów w Pl - muszę sprzet dotknąć pomacać.

Wiec na chwile obecna moje wypowiedzi odnośnie  Jaxona są forma pozytywnego żartu 

Co do Marek których używam obecnie:

Wędki: Acolyte, Sportex, Savage Gear, Rozmeijier,  x2

Kolowrotki: Shimano, Okuma

Wymieniać by dużo, bo i sprzet mocno urozmaicony ?

 

Edytowane przez MrProper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 minutę temu, MrProper napisał:

Darek niejednokrotnie podkreślałem super jakość dawnego modelu  Genesis. Obecnie nie robię zakupów w Pl - muszę sprzet dotknąć pomacać.

Wiec na chwile obecna moje wypowiedzi odnośnie  Jaxona są forma pozytywnego żartu 

Co do Marek których używam obecnie:

Wędki: Acolyte, Sportex, Savage Gear, Rozmeijier,  x2

Kolowrotki: Shimano, Okuma

Wymieniać by dużo, bo i sprzet mocno urozmaicony ?

 

Wiem, że żartujesz o JAXON, jak ja o DAIWA mniej więcej. O widzisz a Rozmeijier, pierwszy raz moje oczy zobaczyły taką nazwę. Wątek jest o wszystkich markach które polecamy, czy to z PL czy NL czy UK :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przede wszystkim w spinningu jestem fanem Savage Gear, kije czy ubrania trafiają w mój gust, ale staram się nie zamykać na inne marki. Dlatego w zeszłym pierwszy raz zakupiłem Daiwę i nie żałuję. Dobrze też wspominam starą poczciwą Shimano Catanę na której stawiałem swoje pierwsze spinningowe kroki. Jeśli chodzi o feeder, to nie mam za dużego doświadczenia, miałem/mam kije Browninga i Shimano, obie marki mi pasują. W tym sezonie debiutuję z karpiówkami i wybór padł na Prologica, zobaczę czy zaiskrzy między Nami :)

Jeśli chodzi o przynęty spinningowe to tutaj w ogóle próbuję wszystko co jest na rynku. W minionym roku całkiem mi zawiodły gumy SG z serii cannibal. A dwa lata temu były to moje killery. Dlatego nie zamykam się na jednego producenta i szukam nadal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...