Skocz do zawartości

Reklama marek i sprzętu wędkarskiego


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Kotwic napisał:

Forum nasze niewielkie jest i jest elementem Fundacji dla Ryb. Dbajmy o kulturę i wzajemny szacunek, wyrażajmy swe myśli i współpracujmy.

No właśnie. Jak by co? Nic nie mam do konstruktywnej krytyki. Każdy ma też prawo do subiektywnej oceny, oceny innych. Ale panowie, krytykując inne portale, warto zachować formę indywidualną i żadnych otwartych nazw(portali) Rozumiecie? Krótka spódniczka, odrobina tajemniczości. Forum dlaRyb, nie szuka wojny. Powstało, by polepszać byt wędkarzy w kraju. Umiemy docenić zaangażowanie innych. Wrogów nam nie potrzeba. Osobiste krucjaty, na PW. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Jurek napisał:

@NPCWidzę, że kolega dużo miał do czynienia z pewną rybą. :bitch_please-min:

Jaką rybą? Fugu czyli rozdymką? Nadymałem się :P , ta ryba jest z popularna w Japonii i występuje w okolichach naturalnie, tak samo jak Daiwa :). Sprzęt robią w "okolicach" gdzie może występować ta ryba np. Malezja :D 

Tylko efekty zjedzenia Fugu mogą być trochę inne niż zjedzenie kołowrotka.

fugu-fish.png

Edytowane przez NPC
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jurek napisał:

Twierdzę : tak, de facto z rozdymką :argggg-min::grin-min: :D (mój śmich i z rozdymki,  i z " de facto")

 

 

To była aronia odmiana ironii :Hehehe-min: Wiadomo wszem i wobec, że najtańsza Daiwa jest lepsza od najdroższego X :) 

Można zamienić X na każdą inną firmę, jak ktoś się spyta dlaczego to argumentem jest bo tak. Racjonalny, rozsądny i tłumaczący wszystko.  - Ironia

 

Każdy niech łowi na co chce a czy to będzie z firmy A czy z firmy B to nie moja sprawa.

 

Fugu nie jadłem, podobno smaczna.
@Jurek Po zdjęciach obrosłem w piórka :P 

Edytowane przez NPC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
8 godzin temu, ArekH napisał:

No właśnie. Jak by co? Nic nie mam do konstruktywnej krytyki. Każdy ma też prawo do subiektywnej oceny, oceny innych. Ale panowie, krytykując inne portale, warto zachować formę indywidualną i żadnych otwartych nazw(portali) Rozumiecie? Krótka spódniczka, odrobina tajemniczości. Forum dlaRyb, nie szuka wojny. Powstało, by polepszać byt wędkarzy w kraju. Umiemy docenić zaangażowanie innych. Wrogów nam nie potrzeba. Osobiste krucjaty, na PW. 

Tutaj dobrze Arek posumował, sam się trochę rozpędziłem w jednym wpisie za daleko. Jesteśmy organizacją społeczną, a forum jest jej jednym z trybików całego projektu "dla Ryb". Nie szukamy wojenek z innymi formami np sig czy organizacjami np PZW - my działamy i robimy swoje? 

Jesteśmy niezależni politycznie wędkarsko dosłownie i w przenośni. Wyznaczamy własne ścieżki i trendy. Lepiej dawać przykłady i je realizować, niż wzajemnie się hejtowac ?

Wątek jest o markach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o wojenki, po prostu czasem dla jasności warto podać, skąd został zaczerpnięty opis, a jeśli cytuje się czyjeś słowa to zawsze należy podać kto jest ich autorem, oraz z skąd te słowa pochodzą.
Może jest to pochodne mojej pracy, bo pisząc artykuły konieczne jest precyzyjne podanie źródła, ale i na forum się to przydaje.
Tak ja to widzę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kotwic napisał:

Tu nie chodzi o wojenki, po prostu czasem dla jasności warto podać, skąd został zaczerpnięty opis, a jeśli cytuje się czyjeś słowa to zawsze należy podać kto jest ich autorem, oraz z skąd te słowa pochodzą.
Może jest to pochodne mojej pracy, bo pisząc artykuły konieczne jest precyzyjne podanie źródła, ale i na forum się to przydaje.
Tak ja to widzę.

Proszę Panie Piotrze podawać linki do wpisów na forach, które bolą. Obwinianie całości portali jest wg. Mnie, nie na miejscu. Proszę o sygnał o przeczytaniu. Oczyszczę wątek z wątpliwych co do tematu wpisów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grendziu napisał:

A ja będę powtarzać z uporem maniaka, nie zwady nam szukać, a pozytywnych rozwiązań:icon_arrow1:

Dziękuję Panie Darku. Widzę wsparcie Admina, dla mojego poglądu na forum. :champagne-2010: Nawet się cieszę że to nie na zamkniętym. Ale zamykamy? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych wszystkich którzy twierdzą że blank,i czy też wędki różnią się tylko logiem

Film odnośnie kulek proteinowych, ale większość sprzętu i nie tylko , bo i żywności się tak odbywa

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...