Skocz do zawartości

Reklama marek i sprzętu wędkarskiego


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla tych wszystkich którzy twierdzą że blank,i czy też wędki różnią się tylko logiem
Film odnośnie kulek proteinowych, ale większość sprzętu i nie tylko , bo i żywności się tak odbywa
 
Mariusz świetny materiał czy się komuś spodoba czy nie, ale prawie wszystkie firmy wędkarskie tak działają.
Ja tam nie mam ulubionej marki. Prędzej poszczególne elementy sprzęt- modele, określonego producenta, które zbierały dobre opinie. I to one są jak dla mnie wyznacznikiem.
Jedynie zanęty w 90% mam Bait-Techa i tego nie zmienię

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Splot napisał:

Mariusz świetny materiał emoji106.png czy się komuś spodoba czy nie, ale prawie wszystkie firmy wędkarskie tak działają.
Ja tam nie mam ulubionej marki. Prędzej poszczególne elementy sprzęt- modele, określonego producenta, które zbierały dobre opinie. I to one są jak dla mnie wyznacznikiem.
Jedynie zanęty w 90% mam Bait-Techa i tego nie zmienię emoji16.png

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
 

Podobnie myślimy  nie ma jednego ulubionego producenta ale  poszczególne"gadżety" :P  z bogatej oferty producentów. Wybieram - jak piszesz, to co ludzie polecają to co dobre, nie koniecznie drogie/"markowe" ale do tego przywiązuję dużą wagę do wyglądu. Choć nie zawsze

Często sprzęt wysokiej jakości nie wpada mi w oko i omijam go szerokim łukiem. Więc wybieram dobrą inną alternatywę.

Nie polegam wyłącznie na markach z top 5, gdyż w tańszej ofercie znajdzie się sporo perełek za dużo mniejsze pieniądze.

A pisanie jakie to badziewie czy chrust, jest czystym Snobizmem :P 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, MrProper napisał:

Podobnie myślimy  nie ma jednego ulubionego producenta ale  poszczególne"gadżety" :P  z bogatej oferty producentów. Wybieram - jak piszesz, to co ludzie polecają to co dobre, nie koniecznie drogie/"markowe" ale do tego przywiązuję dużą wagę do wyglądu. Choć nie zawsze

Często sprzęt wysokiej jakości nie wpada mi w oko i omijam go szerokim łukiem. Więc wybieram dobrą inną alternatywę.

Nie polegam wyłącznie na markach z top 5, gdyż w tańszej ofercie znajdzie się sporo perełek za dużo mniejsze pieniądze.

A pisanie jakie to badziewie czy chrust, jest czystym Snobizmem :P 

 

Mam tak samo, wyjątek to wiadomo DAIWA ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej każdy z nas widzi innych poprzez pryzmat ich zachowania nad wodą i wiedzy-skuteczności, a nie na co i czym łowi, to jest najmniej istotna kwestia. Chyba że mamy Daiwe- żart oczywiście Grendziu


Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Splot napisał:

Raczej każdy z nas widzi innych poprzez pryzmat ich zachowania nad wodą i wiedzy-skuteczności, a nie na co i czym łowi, to jest najmniej istotna kwestia. Chyba że mamy Daiwe- żart oczywiście Grendziu emoji481.png


Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
 

O zachowaniach nie wspomnę :P 

Wspominam tylko o tych którzy że słyszenia wiedzą że to i to, to badziew, A chrustem nazywają coś czego w ręku nie trzymali :) 

I klasyfikują wędki danej firmy, po użyciu stoperka

Ale pokusił bym się o właścicieli, Daiwa :D:P;) 

Edytowane przez MrProper
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

 @MrProper przywieź na zlot proszę Drennan Acolate coś tam coś tam, z chęcią go przetestuję.? 

Faktycznie trudno się wypowiedzieć o czymś czego nigdy nie miało, jaki jest tego sen i pisanie o tym? Nie wiem.

Wyjątkiem jest DAIWA, bo to wszystko super i wogóle ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grendziu Postaram się coś zabrać ze sobą

Tak na marginesie - też mam DAIWA :P aż trzy karpiówki wyobraź sobie :D a co 

Nie wypowiem się bo jeszcze nie miałem okazji testować, ale bardzo mi się podobały mimo że to "bubel" ;) 

Edytowane przez MrProper
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Grendziu napisał:

 @MrProper przywieź na zlot proszę Drennan Acolate coś tam coś tam, z chęcią go przetestuję.? 

Faktycznie trudno się wypowiedzieć o czymś czego nigdy nie miało, jaki jest tego sen i pisanie o tym? Nie wiem.

Wyjątkiem jest DAIWA, bo to wszystko super i wogóle ?

Dobrze gada. polać Mu. Na kaca. :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ja w tym sezonie chcę się przyjrzeć na targach ofercie Flagmanie i Garbolino jeśli będą.

@ArekH dostałem zaproszenie do stoiska Tubertini na a.... Od zwycięzcy FEEDER Cup dla Ryb z poprzedniego roku, jak chcesz to Cię tam zabiorę ? bo ja już nie piję ? 

Prawda jest taka, że nawet jeśli jednej osobie coś nie leży w wędce, kołowrotki, żyłce czy haczyku, to nie oznacza, że innemu nie spasuje? Dlatego gdy z czym nie trafię, odkładam i zapominam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...