Skocz do zawartości

Reklama marek i sprzętu wędkarskiego


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Wracając do marek, to wyminie tutaj OKUMA - rewelacyjne kołowrotki w bardzo dobrej cenie.

W tamtym roku używałem Lavy i.... 

Poprzednie lata używałem głównie trzy rodzaje MCKARP zapachów: banan, ananas, ochotka - ten mix dawał niesamowite wyniki. W tym roku w dipach i koncentratach wracam do tej marki. Nie chcę mi się przepłacać. 

W poprzednim sezonie pierwszy raz doceniłem Donalda Warmuz Baits.

Co ciekawe, Extru Fish bardzo mocno betonuje w method Feeder i powinno się go używać tylko przy tradycyjnym koszyczku z ziemią, ale dawał bardzo dużo ryb.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się często zastanawiam co jest takiego np. w stoperach. Tak, wiem. Drennan to silikon, Jaxon to raczej kauczuk? Guma? Ale cena? koszmarna różnica. Lubię stopery Jaxon, York itp. Nie są Mi potrzebne lepsze. Wkurza Mnie w Drennanowskich ten drucik, na któren są nanizane. Po każdym użyciu zasklepia się. Wolę żyłkę jako nośnik. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Grendziu napisał:

Wracając do marek, to wyminie tutaj OKUMA - rewelacyjne kołowrotki w bardzo dobrej cenie.

W tamtym roku używałem Lavy i.... 

Poprzednie lata używałem głównie trzy rodzaje MCKARP zapachów: banan, ananas, ochotka - ten mix dawał niesamowite wyniki. W tym roku w dipach i koncentratach wracam do tej marki. Nie chcę mi się przepłacać. 

W poprzednim sezonie pierwszy raz doceniłem Donalda Warmuz Baits.

Co ciekawe, Extru Fish bardzo mocno betonuje w method Feeder i powinno się go używać tylko przy tradycyjnym koszyczku z ziemią, ale dawał bardzo dużo ryb.

Nie, nie nie- wszak to nie możliwe, wszak to nie ten jedyny perfekcyjny cudowny składnik, miałeś po prostu szczęście.

Przepraszam nie mogłem sobie odmówić ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ArekH napisał:

Ja się często zastanawiam co jest takiego np. w stoperach. Tak, wiem. Drennan to silikon, Jaxon to raczej kauczuk? Guma? Ale cena? koszmarna różnica. Lubię stopery Jaxon, York itp. Nie są Mi potrzebne lepsze. Wkurza Mnie w Drennanowskich ten drucik, na któren są nanizane. Po każdym użyciu zasklepia się. Wolę żyłkę jako nośnik. 

To fakt Arku,  a  do "rozwarcia tej dziurk"i ?Potrzeba już sokolego wzroku, a w chłodniejsze dni jeśli zestaw tworzymy nad wodą, to już nielada wyczyn 

Edytowane przez MrProper
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
23 minuty temu, MrProper napisał:

Nie, nie nie- wszak to nie możliwe, wszak to nie ten jedyny perfekcyjny cudowny składnik, miałeś po prostu szczęście.

Przepraszam nie mogłem sobie odmówić ?

Dowcipas, a ja się tak staram? 

Za pisanie prawdy nie ma tutaj bana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio u chińczyków kupiłem 100 kompletów stoperów po 6 sztuk właśnie na drucie. Zapłaciłem chyba 11 zeta i na parę ładnych lat mi starczy, oczywiście jak przyjdą.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Aby nie być jednostronnym. To z Sonu polecam Krill pod każdą postacią, z Drennan ananasa, z Guru większość akcesoriów, Shimano spinna, Prestona Dura Banjo i DAIWA wszystko ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Grendziu napisał:

Aby nie być jednostronnym. To z Sonu polecam Krill pod każdą postacią, z Drennan ananasa, z Guru większość akcesoriów, Shimano spinna, Prestona Dura Banjo i DAIWA wszystko ?

Nie bawię sie z tobą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

No i pellety do koszyczka. W tym roku skupiam się na Skretting Horizon i Aller Aqua, cały sezon będę robił mixy na tym oczywiście odpowiednio smakowo zdipowane MCKARP-iem. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...