Skocz do zawartości

Miłego dnia !


Jurek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najmilsza chwila poranka, kawa w pracy.:D Sezon urlopowy, jakoś tak spokojnie. Jeszcze niecałe dwa tygodnie i ja urlopuję. Miłego dnia wszystkim życzę.

  • Like 4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie zrobiłem drugiego kawulca, a do limitu jeszcze troszkę ;) 

Mnie trzyma przy życiu to, że od przyszłej środy trochę pourlopuję (nie dwa tygodnie, właściwie kiedy ja ostatnio urlopowałem dwa tygodnie????? nawet jak miałem dwa tygodnie urlopu, to i tak się pojawiałem w biurze; teraz firma na głowie to nawet nie myślę o czymś takim ;)) ale zawsze to parę bezstresowych dni spędzonych z wędką nad wodą i koszykiem w lesie :D ;)   Najważniejsze jest to, że tam jest słaby zasięg :D ;) :P 

Miłego dnia !!!!!!! :) :)

 

Edytowane przez grych
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lecę po całości, z tamtego roku zostało mi 27 dni roboczych, także jak zacznę 24.07 tak do roboty wrócę 02.09. A jeszcze z tego roku 36 dni roboczych..... nie wiem kiedy.:champagne-2010:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie urlop zaczyna się 21.07, a kończy 6.08. Pierwszy tydzień spędzamy nad J. Białym. Coś tam się powędkuje, jak nie nad Białym to na Glinkach. Plusem jest to,że bez dodatkowych opłat ze względu na porozumienie między okregami. Drugi tydzień spędzę nad swoimi wodami w poszukiwaniu węgorza, może się w końcu uda go podejść. Jak widać cały urlop zaplanowany.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@karol w  nad Soliną z marszu w 2017 złowiłem około-kilogramową płoć :D  Także połamania!!!

 

Tam, gdzie jadę - Dywan (Kaszuby) jest dość duża populacja sporego lina, tam złowiłem swoją życiówkę i właśnie tam mam zamiar ustawić się na te "potwory" :D :D

Edytowane przez grych
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To musiał być dobry dzień. Pierwszy dzień urlopu.

Do pracy wracam 02.08.

Kukurydza i łubin ugotowane, wczoraj partia grochu.

Biorę się za wędkowanie od jutra ;)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak przyjemnie się budzić bez budzika, spokojnie z żoną zjeść śniadanie i wypić poranną kawę. A później pakować się z perspektywą tygodniowego pobytu nad Bugiem...... sielanka. Wszystkim takiej sielanki życzę. Pierwszy dzień urlopu się właśnie zaczął.:D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...