Skocz do zawartości

Miłego dnia !


Jurek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ma być miło...no to będzie
Pozdrowienia ślę więc wszędzie
Tym co w pracy i tym w domu
Smutno nie ma być nikomu.
Gdy na ryby ktoś dziś zmierza
Niechaj nam się tutaj zwierza
Rybki brały... Czy nie brały....
Dzień ten ma być doskonały

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Jurek napisał:

@Semi Zazdraszczam przepięknych,  dzikich zakątków, ehh ..:D

 

Jurek, mam nadzieję wrócić na stare lata, działkę mam, muszę tylko postawić coś na niej w ciągu następnych 7 lat-bo tyle mi do pełnej emerytury brakuje. Mam dość miasta, już dziś bym z chęcią dał dyla na wieś, sam się zastanawiam jak ponad 20 lat wytrzymałem.B|

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Semi napisał:

Jurek, mam nadzieję wrócić na stare lata, działkę mam, muszę tylko postawić coś na niej w ciągu następnych 7 lat-bo tyle mi do pełnej emerytury brakuje. Mam dość miasta, już dziś bym z chęcią dał dyla na wieś, sam się zastanawiam jak ponad 20 lat wytrzymałem.B|

Ja urodziłem się w mieście i kiedyś myślałem, że nie zamieniłbym miasta na nic innego. Wyszło tak, że 15 lat temu musiałem przeprowadzić się na wieś i dzisiaj zastanawiam się, jak mi się udawało przetrwać w mieście? To była jedna z lepszych rzeczy jaka mi się mogła przytrafić (zamieszkać na wsi) ;)  Teraz jak opowiadam żonie, jakie mam plany "na starość" - przeprowadzić się w jakąś 'dzicz' (czyt. tam gdzie psy dupami szczekają) to puka mi się w czółko i pyta z którego wariatkowa zwiałem ;)  hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim ! :icon_arrow1:

Nie, nie sfiksowałem jeszcze do końca !:D 

Po ciężkiej nocy (opisałem to w bzdurach i pierdołach) obawiam się, że w ciągu dnia padnę. Nie wiem tylko kiedy to nastąpi, więc przywitowywuję się z Wami już teraz. :D

Życzę udanej, pełnej radości i szczęścia,

niedzieli.:icon_arrow1:

 

 

Edytowane przez Jurek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich w niedzielny poranek Jak na niedzielę przystało...spać by się długo chciało Już od 6:30 Alutka po domu biega... obiad prawie naszykowany (tylko wstawić na gaz), pranie już się suszy, dziecko moje kochane cieplutko ubrane pieniążki dla WOŚP dzielnie zbiera, reszta rodzinki śpi (nawet piesek) więc przy dobrej kawie trochę sobie popracuję.
Miłego dnia

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...