Skocz do zawartości

Miłego dnia !


Jurek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! :D

Ku przestrodze, wiosennie...

Raz mały motylek, co fruwał beztrosko,

Nad łąką unosząc się niezawiszczowską,

Ochoczo zapylał rosnące tam kwiatki:

@Grendziu-iowe fijołki, Grendziowe bławatki !

 

Cały w tym szkopuł jest z tym zapylaniem,

Że często się myli to wprost z opylaniem,

Więc Darku uważaj by w takim przypadku,

Ryb nie opylił nam wprost leśnym dziadkom !

:grin-min:

 

Edytowane przez Jurek
  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, mamy 20 lutego, imieniny obchodzą: Amata, Aulus, Eleuteria, Eleuteriusz, Eleutery, Elżbieta, Euchariusz, Euchary, Eustachiusz, Eustachy, Falkon, Franciszek, Hiacynta, Jan, Julia, Leon, Leona, Lubomir, Ludomił, Ludomiła, Ludomir, Nila, Nilus, Peleusz, Serapion, Siestrzewit, Sylwan, Ulryk, Walery i Zenobiusz.

Życzę miłego, słonecznego dnia a kto ma czas niech wyskoczy na ryby! :P

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim, mamy 25 lutego czyli imieniny obchodzą: Adam, Antonina, Bolebor, Cezariusz, Cezary, Dioskur, Donat, Gromisław, Herena, Just, Konstancjusz, Lubart, Modest, Nicefor, Papiasz, Romeusz, Serapion, Tarazjusz, Tolisław, Tolisława, Walburga, Wiktor i Wiktoryn.

Mam nadzieję, że kawa wypita, śniadanie zjedzone i wszyscy szczęśliwie pracują :D Ktoś musi bym leżał brzuchem do góry :P

Miłego dnia!

Edytowane przez NPC
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry!

Kurde, tego mi było trzeba.

Trochę mnie na tych rybach wczoraj przewiało ale tak doładowałem baterie, że dzisiaj od rana czuję się jak młody bóg. Serio.

Chyba dziś skoczę po pracy na dwie godzinki :)

Życzę każdemu takiej energii jaką mam dziś ja :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim, dziś mamy 26 lutego czyli wtorek, imieniny obchodzą: Aleksander, Bogumił, Dionizy, Faustynian, Gerlinda, Klaudian, Lutmiar, Lutosława, Mirosław, Mirosława, Nikolina, Nestor, Otokar, Porfiriusz i Porfiry.

 

Miłego dnia!

Edytowane przez NPC
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, mav3rick napisał:

Ktoś tutaj widzę miesiąc do tyłu jest za bieżącym czasem ;)

Oj żyje się chwilą, już myślę o następnym miesiącu :P Szczęśliwi czasu nie liczą :) Opcjonalnie mieszkam na Marsie czy wpadłem na towarzyską wizytę na Wenus a tam czas płynie wolniej :D 

Masz rację, moja pomyłka już poprawiona, dziękuję za zwrócenie uwagi!

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, dzisiaj mamy 27 lutego środę, imieniny obchodzą: Achacy, Achacjusz, Anna, Auksencja, Auksencjusz, Auksenty, Baldomer, Baldomera, Bazyli, Gabriel, Honoryna, Julian, Leander, Leandra, Orfeusz, Prokop, Sierosława i Sirosława.

Mamy też Międzynarodowy Dzień Niedźwiedzia Polarnego.

 

 

 

Miłego dnia :)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim, woda na kawę już nastawiona bo dzisiaj czeka mnie długi dzień. Mam nadzieję, że wasz dzień będzie lepszy.
Mamy 28-go  ostatni dzień lutego imieniny obchodzą: Antonia, August, Bogurad, Falibog, Gaja, Gajusz, Hilary, Józef, Kaja, Lech, Ludomir, Makary, Nadbor, Oswald, Roman, Sylwana i Tymoteusz.

 

Życzę wszystkim miłego dnia :)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...