Skocz do zawartości

Miłego dnia !


Jurek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak przyjemnie się budzić bez budzika, spokojnie z żoną zjeść śniadanie i wypić poranną kawę. A później pakować się z perspektywą tygodniowego pobytu nad Bugiem...... sielanka. Wszystkim takiej sielanki życzę. Pierwszy dzień urlopu się właśnie zaczął.
Baw się dobrze.
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Semi napisał:

Jak przyjemnie się budzić bez budzika, spokojnie z żoną zjeść śniadanie i wypić poranną kawę. A później pakować się z perspektywą tygodniowego pobytu nad Bugiem...... sielanka. Wszystkim takiej sielanki życzę. Pierwszy dzień urlopu się właśnie zaczął.:D

Ponad miesiąc urlopu, zazdroszczę :champagne-2010:

Okazów życzę, udanych wycieczek Rometem i "świętego spokoju" :champagne-2010:

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Semi napisał:

Jak przyjemnie się budzić bez budzika, spokojnie z żoną zjeść śniadanie i wypić poranną kawę. A później pakować się z perspektywą tygodniowego pobytu nad Bugiem...... sielanka. Wszystkim takiej sielanki życzę. Pierwszy dzień urlopu się właśnie zaczął.:D

No to zacznie się ! Powodzenia i świetnego wypoczynku.:D:39icon:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Urlop Polaka, wczoraj malowanie, dziś sprzątanie piwnicy, bo wejść się nie da. Ogólnie udupiony jestem, będąc nad jeziorem rozwaliłem sobie próg na pieńku w mondziaku i teraz stoi u lakiernika, żona do pracy moim wędkarskim zabytkowym kombi audi jeździ a ja robię za kurę domową. Ale mam nadzieję że jeszcze tylko jutro i uciekam znów nad Bug. Dziś fajna pogoda na rybki, także kto może to nad wodę panowie i panie.:icon_arrow1::D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dzień nudów urlopowych, lakiernik nie wywiązał się z obietnicy i nadal udupiony jestem w domu. Najgorsze jest to. że o 6.00 rano człowiek już wyspany i co tu robić cały dzień... Jak mi do jutra nie zrobi tego auta to chyba świra dostanę, ile można odpoczywać. A tak ogólnie to miłego dnia życzę wszystkim, rano popadało u mnie, jest czym oddychać. :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dzień dobry

Mamy 12 września czwartek więc jeszcze jeden dzień do weekendu. :D

Imieniny obchodzą: Amadeusz, Cyrus, Franciszek, Gwido, Gwidon, Juwencjusz, Macedoniusz, Maja, Maria, Marlena, Sylwin, Sylwina, Tacjan, Teodul i Teodulf.

 

Z rocznic i świąt: 

Dzień Programisty

Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej

Dzień Narodów Zjednoczonych dla Współpracy Południe-Południe

Święto Wojsk Lądowych

 

Jest jeszcze parę rocznic ale nie chwalebnych więc je pomijam.

W każdym razie wstajemy :P

Kawa sama się nie wypije :) Miłego dnia

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim, pierwsza kawa pewnie już wypita więc pora na drugą :)

Dzisiaj mamy 13 września, piątek oraz pełnię, takie kombo więc roszę uważać na takiego ana w polu kukurydzy:

 

piatek-13-kontynuacja-1180x541.jpg

 

 

Imieniny obchodzą: Aleksander, Amat, Apolinary, Aureliusz, Dobielut, Eulogia, Eulogiusz, Filip, Genadia, Jan Chryzostom, Julian, Litoriusz, Makrobiusz, Maria, Mauryliusz i Morzysław.

Mamy też Dzień Programisty więc proszę zejść do ich piwnic, pogratulować im i wpuścić im trochę słońca do ich komnat, to też ludzie choć nie wyglądają :P

 

Miłego dnia!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...