Skocz do zawartości

Miłego dnia !


Jurek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, 

Mamy środę 3. czerwca więc imieniny obchodzą: Andrzej, Bratumiła, Cecyliusz, Ferdynand, Franciszek, Izaak, Jan, Joachim, Karol, 
Kewin, Klotylda, Laurencjusz, Laurentyn, Leszek, Maciej, Owidia, Owidiusz, Paula, Tamara i Wawrzyniec.

 

Mamy też Dzień Dobrej, Dzień Savoir-Vivre dlatego też życzę Szanownemu Państwu dobrego dnia.

 

k.jpg.2922efa94af7e74141ca38595861bc4b.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzień dobry wszystkim!

Mamy 12-go czerwca piątek, piąteczek, piątunio!

Dzisiejsi solenizanci to:  Antoni, Antonina, Bazylides, Bernard, Bolesław, Celestyna, Cyryn, Cyryna, Czesław, Czesława, Ewa, Gwido, Gwidon, Jan, Janina, Jarogniew, Jarogniewa, Kacper, Kasper, Kazimierz, 
Leon, Leona, Ludwik, Mieczysław, Mieczysława, Nabor, Nabur, Narcyz, Nazariusz, Nazary, Olimpiusz, Onufry, Piotr, Placyd, Przybyrad, Stefan, Tadea, Władysław, Władysława, Włodzimierz i Wyszemir.

 

W Polsce mamy Święto Biura Ochrony Rządu więc radzę uważać na drogach, chyba, że jedziemy w Seicento :D 

 

Wszystkim życzę miłego dnia!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dzień dobry Mili!

Mamy poniedziałek 27 lipca czyli imieniny: Antuza, Aureliusz, Bertold, Celestyn, Celia, Celiusz, Feliks, Innocenty, Jerzy, Julia, Laurentyn, Lilioza, Lilla, Magdalena, Maur, Natalia, Nowellon, Pantaleon, Sergiusz, Stoisław, Teodor, Tomisława i Wszebor.

 

Jako, że w weekend były zakupy to proszę pamiętać:

1.jpg.3fb701584bba40a5d622fb89997d13fa.jpg

 

Nie, nie kupiłem piły ale ćwiczyć warto :D 

 

Idę po kawę, miłego dnia!

  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @NPC za przypomnienie o imieninach córeczki.:$ Zdążyłem do kwiaciarni skoczyć zanim wstała. Ja się zbieram nad rzekę, miłego dnia wszystkim życzę i do zobaczenia jutro.:icon_arrow1:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Semi napisał:

Dzięki @NPC za przypomnienie o imieninach córeczki.:$ Zdążyłem do kwiaciarni skoczyć zanim wstała. Ja się zbieram nad rzekę, miłego dnia wszystkim życzę i do zobaczenia jutro.:icon_arrow1:

Proszę uprzejmie :)

Odrobisz w polu przy oraniu tylko muszę kupić homonto, pole orne no i pług :P

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, mamy 2-go sierpnia niedzielę, imieniny obchodzą: Alfreda, Euzebiusz, Gustaw, Eliasz, Karina, Maksym, Maria, Rutyliusz, Stefan, Świętosław i Teodota.
 

@elvis 77

Mam przejściówkę dla Ciebie, szukaj na dobrych portalach :D

 

pr.jpg.b8116c2efa1732c092453132592b9537.jpg

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dzień dobry, mamy poniedziałek 31. sierpnia czyli imieniny obchodzą: Aidan, Albertyna, Amat, Arystyda, Arystydes, Bohdan, Izabela, Józef, Nikodem, Optat, Paulin, Prymian, Rajmund, Rajmunda, Solidariusz, Świętosław i Teodot.

Obchodzimy Dzień Solidarności i Wolności oraz Święto Kawalerii Polskiej.

 

W pracy dzień jak codzień, nic się nie zmienia.

123.jpg.f7ff6479ba671732ade3040b80992d59.jpg

 

Co zrobić, takie życie teraz czas na kawę i wio.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dziś ostatni dzień urlopu, miałem na rybki jechać, ale lenia od rana mam, pospałem dłużej, zjadłem śniadanko, siorbnąłem kawczersa i jakoś tak zleciało pół dnia. Zostawiłem sobie trochę urlopu na jesienne łowienie, także nic straconego jeszcze. A dziś dzień leniucha.:D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzień dobry wszystkim.

Mamy 11 września i piątek, piąteczek, piątunio!

1.jpg.80951a60eb5584f64177033977ef1df8.jpg

 

Imieniny obchodzą: Ademar, Aisza, Bonawentura, Dagna, Diodor, Diodora, Diomedes, Dydym, Dydymus, Emilian, Feliks, Hiacynt, Jacek, Jacenty, Jan, Krzesisław, Krzesława, Naczęsław, Pafnucy, Piotr, Prot, Teodora i Wincenty.

 

Piątek też oznacza, że będzie kręcenie, śrubki i smary, nie wiem czy chcecie bym pokazał Wam środek starszej wiekowo Okumy Traverline.
Do tego na dokładkę pokręcę parę przyponów by Arkowi @ArekH  zrobić na złość i przygotować się na MŚ w kręceniu palcem po blacie stołu :D 

Tylko czekam na otwarcie sklepu, zadzieram kiecę i lecę po haczyki QM1.

 

Obowiązkowa kawa:

2.jpg.1d9068fb050a8d1393da5b5a76245eeb.jpg

 

 

Miłego dnia!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Mili!

Mamy sobotę 19-go września czyli imieniny  obchodzą: Alfons, Arnolf, Arnulf, Dezyderiusz, Dezydery, Eliasz, Eutychiusz, Festus, Januariusz, January, Konstancja, Maria, Marta, Nila, Nilus, Paloma, Peleusz, Prokles,
Prokul, Teodor, Trofim, Więcemir, Wilhelmina i Zuzanna.

Mamy też: 

Dzień Dzikiej Flory, Fauny i Naturalnych Siedlisk, Międzynarodowy Dzień Mówienia jak Pirat oraz Światowy Dzień Emotikona.

 

 

Czas na kawę:

1.jpg.3556b9dec843fdb723ded31ac23ba6ed.jpg

 

Miłego dnia!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...