Skocz do zawartości

W O Ś P


suwi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przeedytowałem nieznacznie powyższą wypowiedź Grendziu.
To co robi Jurek Owsiak a wraz z nim wszyscy ludzie którzy pomagają, czy to w organizacji czy w swej ofiarności, zasługuje, by pisać słowa dobre, nie zaś wulgaryzmy i nienawiść rozsiewać.
To co nieraz myślimy o niektórych osobach o innych poglądach, możemy wyrazić w sposób kulturalny i merytoryczny, tym się powinniśmy różnić od tych, co jeno wyzwiska znają i krzykiem nadrabiają.

Zwróćmy uwagę, że WOŚP mobilizuje ludzi dobrowolnie, na zasadzie wyjścia do nich, do ludzi (czego przykładem był Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz), nie zaś poprzez płoty, kordony ochroniarzy i zakazy wstępu.

Wspieram WOŚP od początku powstania, moje dzieciaki korzystały ze sprzętu WOŚP, rozumiem i doceniam inicjatywę WOŚP i charyzmę Jurka.
Liczę, że znajdzie siłę, by otrząsnąć się z pomówień i iść dalej ścieżką, która połączyła miliony ludzi na całym świecie.


A mowie nienawiści postawmy stanowczy sprzeciw i szlaban.
Tak jak potrafimy merytorycznie i kulturalnie rozmawiać o rybach, tak samo zastosujmy to w życiu codziennym i na naszym forum. 

  • Like 5
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
57 minut temu, Kotwic napisał:

Przeedytowałem nieznacznie powyższą wypowiedź Grendziu.

Ja pierdziu chcialem Cie zacytować i 

..... przepraszam.  I dzieki za edycję...

Idzie Twoja wypowiedź jakos odtworzyć? Jeszcze raz przepraszam,  nie to chciałem zrobić:$

Edit. Zrobione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miało nie być polityki... Wczoraj miało być wielkie święto Polaków ponad wszelkimi podziałami... Stało się inaczej...

Dzisiaj słowa śp. Andrzeja Leppera nabierają aktualności...

31ceeccdf57c7c8a57cc5c0054b7486a.jpg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba chociaż ocalić WOŚP.Wyrwać ją z objęc rechoczących z satysfakcji po rezygnacji Jurka opszczymurków. To jedna z niewielu dobrych rzeczy ,która przetrwała w tym kraju i jednoczyla Polaków...Jeśli złym ludziom uda się to zniszczyć ,zniszczą też resztki dobra w naszym zaścianku ...

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewątpliwie Owsiak robi gigantyczną robotę. Ja jako świadomy obywatel jestem niezmiernie mu wdzięczny za wszystko. Na szczęście moje dzieci nie musiały korzystać ze sprzętu zakupionego przez fundację WOŚP , ale wiele dzieci dzięki niemu żyje i cieszy się zdrowiem. To wielki człowiek i symbol jedności narodu w słusznej sprawie. Przykro mi tylko w związku z finałem w Gdańsku. Ciężko mi w to uwierzyć.
Kochajmy się, szanujmy i wspierajmy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • Administrator
19 godzin temu, Grendziu napisał:

Jak co roku Fundacja dla Fundacji. Będzie lokalna licytacja ?

 

IMG_20200104_172507.jpg

Lepsza wersja zrobiona prze Agę?

FB_IMG_1578224207063.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...