Skocz do zawartości

Jak przechytrzyć brzanę?


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
1 minutę temu, Hotpoint napisał:

 

Nie bardzo wiem co to pytanie robi w temacie z brzanami i co mam odpowiedzieć :D

Bo ta nówka 200g nadawała się bardziej pod brzany niż ten Twój zajebiaszczy dzisiejszy zakup na 500m?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Grendziu napisał:

Bo ta nówka 200g nadawała się bardziej pod brzany niż ten Twój zajebiaszczy dzisiejszy zakup na 500m?

Znaczy uratowałeś mnie przed życiowym błędem czy też dorabiasz ideologię, żebym ich nie zwrócił :39icon: bo wiesz na zakupy przez Internet przysługuje 14 dni na zwrot

:grin-min:

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Hotpoint napisał:

Znaczy uratowałeś mnie przed życiowym błędem czy też dorabiasz ideologię, żebym ich nie zwrócił :39icon: bo wiesz na zakupy przez Internet przysługuje 14 dni na zwrot

:grin-min:

A w przypadku rzeczy używanych? Sprawdź to :D

Zwracaj na koszt sprzedawcy bo się rozmyslileś :P

 

Najwięcej brzan łowię w lecie i w zimę, nie wiem dlaczego ale statystyki nie kłamią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Hotpoint napisał:

... A co Ty mnie tu insynuujesz, że mnie tu nie było? Jeszcze inni pomyślą, że powinienem coś nasmarować w każdym wątku ?

A tak przez sekundę poważnie. Nigdy nie próbowałem łowić brzany ze względu jej znikomą populację w okolicy. W Drawie chyba można ja spotkać, a tam ostatnio w niej łowiłem z 15 lat temu i to grubo spinem w zimę.

Nie bardzo wiem co to pytanie robi w temacie z brzanami i co mam odpowiedzieć :D

Noo i ja proszę o pomoc. Chciał bym pomóc, lub komuś dokopać, a zgubiłem temat? :$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, NPC napisał:

A w przypadku rzeczy używanych? Sprawdź to :D

Zwracaj na koszt sprzedawcy bo się rozmyslileś :P

 

Najwięcej brzan łowię w lecie i w zimę, nie wiem dlaczego ale statystyki nie kłamią :)

@NPC mam na piśmie jak sprzedawca zapewnia, że są nowe :39icon: więc 14 dni.

 

Screenshot_20191129-234910_Samsung Internet.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Hotpoint napisał:

Arkadijo słabszy dzień czy jak?

Cholera. Żałuję ze kompa włączyłem. Małżonka czy komputer? Dziadki czasem też dylemat mają.;) ok>>>>>>>>>>>>>

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...