Skocz do zawartości

Penn - kołowrotki wątek zbiorczy


NPC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Hotpoint napisał:

@NPC robiłeś porównanie Battle III i Spinfishera  VI?

W głowie tak, jednocześnie nie miałem ich obu w rękach, coś szczególnego Cię interesuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wspaniałe uszczelnienie IPX6 ❤️

Nie no, nie ma się co sugerować jednym przypadkiem. Patrząc na rotor widać, że doje#any na maxa, więc i pewnie ktoś pchał łapy wcześniej do środka, a teraz płacze w necie jaki to Penn penisowaty ?

???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Hotpoint napisał:

Wspaniałe uszczelnienie IPX6 ❤️

Nie no, nie ma się co sugerować jednym przypadkiem. Patrząc na rotor widać, że doje#any na maxa, więc i pewnie ktoś pchał łapy wcześniej do środka, a teraz płacze w necie jaki to Penn penisowaty ?

???

Specjalnie wrzuciłem by Cię trollować: 

Oryginalny link do wątku:

https://www.stripersonline.com/surftalk/topic/837960-im-gonna-trash-a-slammertips-to-prolong-its-life/?do=findComment&comment=16654354

 

Cytat

A 5500 after 1/3 of a season in the surf.....treated it like a Van Staal.....its not....but still a great reel.

Tłumaczenie z drobnymi dopiskami mojego autorstwa:

Penn Slammer 3 w rozmiarze 5500 po 1/3 sezonu plażowego, traktowany jak Van Staal, nie jest nim ale mimo to, to wspaniały kołowrotek.

 

Traktowany jak VS czyli szurany po piachu na plaży, wpadł do wody to wpadł do wody, fala omiotła kołowrotek to go umyła. VS to kołowrotek typu "To się gniotsa nie łamiotsa" czyli pancerny kołowrotek.
 

 

 

Narzekaj dalej Betonowaty, narzekaj. Troszeczkę ciepełka na moje lodowate serce. :Troll-min: Taka sytuacja :FeelsGood-min:
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...