Skocz do zawartości

Daiwa - kołowrotki wątek zbiorczy


NPC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
1 godzinę temu, Hotpoint napisał:

Znaczy, że  sam już stosujesz :39icon:

I jak ? Są efekty ?:39icon:

Znaczy się, że będziesz pierwszy i na Tobie przejdą testy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj widzę, że się pogniewam. Do tego ujawnię korespondencję do takiego jednego! 
Mniej masła Imperatorze bo widzę, że pamięć już nie ta.
To już się wydało skąd@ArekH czerpał inspirację i wiedzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Hotpoint napisał:

Sam byłem zaskoczony, że @Grendziu został twarzą towotu :39icon:

No i blamaż mówi się: T A W O T :P

Widac, że słaba fachura :D a niby takie oblatany w Świecie :)

 

Przed przeczytaniem skonsultuje się z ironia lub szyderstwem. Podmiot odpowiedzialny brak.

Edytowane przez NPC
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, NPC napisał:

No i blamaż mówi się: T A W O T :P

Widac, że słaba fachura :D a niby takie oblatany w Świecie :)

 

Przed przeczytaniem skonsultuje się z ironia lub szyderstwem. Podmiot odpowiedzialny brak.

Te... TAWOT....:39icon:

Z Google się nie dyskutuje. :39icon:

Też całe życie mówiłem tawot, a tu dupa i niespodzianka B|

No to teraz czekam na magiczne słowa: Przepraszam Miszczu :39icon:

NPC.jpg

Edytowane przez Hotpoint
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, elvis napisał:

To już się wydało skąd@ArekH czerpał inspirację i wiedzę.

Z poradnika domorosłych naprawiaczy, praktyków. Używam ŁT 43 i nigdy się z tym nie kryłem. Do dziś moje nawijaki mają się dobrze. Teraz zakupiłem smar Penn, bo ponoć ŁT, wg. bardziej ogarniętych w temacie, w czasie upałów, spada z przekładni. Nigdy nie zauważyłem pogorszenia pracy w gorące dni i jestem bardzo zaskoczony, bo służąc do celów jakich został stworzony, ŁT, pracuje nie raz w o wiele bardziej wysokich temperaturach, ale w tym sezonie obiecałem sobie rozebrać i porównać czy faktycznie coś jest na rzeczy.  Darek się ostatnio przejął ze piszemy nie w tematach, to może posprząta i umieści w odpowiednich. :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z poradnika domorosłych naprawiaczy, praktyków. Używam ŁT 43 i nigdy się z tym nie kryłem. Do dziś moje nawijaki mają się dobrze. Teraz zakupiłem smar Penn, bo ponoć ŁT, wg. bardziej ogarniętych w temacie, w czasie upałów, spada z przekładni. Nigdy nie zauważyłem pogorszenia pracy w gorące dni i jestem bardzo zaskoczony, bo służąc do celów jakich został stworzony, ŁT, pracuje nie raz w o wiele bardziej wysokich temperaturach, ale w tym sezonie obiecałem sobie rozebrać i porównać czy faktycznie coś jest na rzeczy.  Darek się ostatnio przejął ze piszemy nie w tematach, to może posprząta i umieści w odpowiednich. :champagne-2010:

Arek, jak Darka zacznie sprzątać i usuwać, to forum do wiosny nie będzie działać

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Hotpoint napisał:

Te... TAWOT....:39icon:

Mówi się a pisze się to dwie różne rzeczy.

 

@ArekH z tego co pamiętam Penn zmienił zamawiania recepturę i nie jest to już to co dawniej. Podobno na gorsze ale nigdy go nie stosowałem.

Co do Łt to przecież jest karta charakterystyki a wy tu uprawiacie wróżbiarstwo. Nie Łt to molibdenowy lub na bazie syntetycznej np SHC. Do koloru do wyboru.

Edytowane przez NPC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...