Skocz do zawartości

Shimano - kołowrotki wątek zbiorczy


NPC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
5 minut temu, Fantomas napisał(a):

Po takiej recenzji pewnie kupię całą rozmiarówkę.

?

Też bym tak zrobił na Twoim miejscu.

Generalnie mega zadowolony, najlepszy jaki mam... Nigdy do mnie nie gadał, a już raz 40minut był pod wodą na 8m głębokości, po tym wydarzeniu nadal się nie odzywa. Zestawy max do 30g, przeważnie 12/20g - 90% to gumy i opad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Fantomas napisał(a):

, po za @Semi ale on pewnie dalej kitra go w pościeli, żeby się nie zniszczył ?

 

A jakże, jakoś nie było okazji jeszcze go do kija podpiąć.:hmmm-min::grin-min: W tamtym roku cztery razy na rybach byłem, ze spinem ani razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Fantomas napisał(a):

@Adolf  Gruby jesteś jedynym mi znanym użytkownikiem Tłin Pałera, po za @Semi ale on pewnie dalej kitra go w pościeli, żeby się nie zniszczył ?

... więc walnij tu recenzję Miszcza Spinningu jak się sprawuje, w jakim zestawie i czym nawalasz.

???

 

możesz brać w ciemno, ale........... nie polecam wersji hg. chyba to ta szybka6:1. ja akurat fanem nie jestem tak drogich kręciołków. połowiłem tym trochę i jest fajowy, ale bym nie kupił. za drogi. nie dam nigdy więcej jak 1000 za młynek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, christhof70 napisał(a):

 nie dam nigdy więcej jak 1000 za młynek

Ja bym się tak nie zapierał, tym bardziej, że za 3 lata jaxony będą latać po 10 tysi. Bo tyle będą warte peeleny. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Bebzon napisał(a):

Ja bym się tak nie zapierał, tym bardziej, że za 3 lata jaxony będą latać po 10 tysi. Bo tyle będą warte peeleny. ?

aż tak to nie będzie. wykończą nas inaczej. ja już nie kupuję nic, no chyba, że coś się rozleci. mam to co używam, nic więcej

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Fantomas napisał(a):

Po takiej recenzji pewnie kupię całą rozmiarówkę.

?

Szukasz zamiennika za ceratę? Niestety tylko półka wyżej i już cena odpowiednio większa by mieć to co w Certate.

TP to PG i nie będziesz miał problemów ale cerata ma wyższe przełożenie, zależy co chcesz? Masła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, NPC napisał(a):

Szukasz zamiennika za ceratę? Niestety tylko półka wyżej i już cena odpowiednio większa by mieć to co w Certate.

TP to PG i nie będziesz miał problemów ale cerata ma wyższe przełożenie, zależy co chcesz? Masła?

Te... CPN się tak nie rozpędzaj ?

To był klasyczny zimowy podsyf i za mocno się wczułeś ?

Musiałbym upaść na głowę bardziej niż do tej pory, żeby pytać Kabanosa o opinię ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 godziny temu, Fantomas napisał(a):

Musiałbym upaść na głowę bardziej niż do tej pory,

Słyszałem, że po tym upadku nigdy do końca się nie podniosłeś, jeśli potrzebujesz jakieś pomocy to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...