Skocz do zawartości

Kołowrotki - pozostałe firmy wątek zbiorczy


NPC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@ArekHJa sto razy wolę opinię od Ciebie niż YT, / bez urazy do YT/. Absolutnie nie chciałem pomijać kogokolwiek tutaj, kosztem zwrócenia sie do YT. Po prostu nie zauważyłem, że jest już taki post w temacie i to Twojego autorstwa. Widząc, że się nic nie dzieje, postanowiłem, niejako przy okazji swoich amatorskich dociekań, pobudzić wątek. I tylko tyle, Areczku, bez żadnych ukrytych kontekstów. Ale jeżeli uważasz, że moje naiwne pytania nie nadawają i tak tempa,to proszę o wyczerpujące informacje o młynku na pw. Będę oczekiwał drżąc cały . :P

A co do zgody, to nie jestem żadnym sztywniakiem. Doskonale znoszę sarkazmy i spazmy. I cho c nie lubię chamstwa i .../kiedyś jeszcze bym napisał : góralskiej muzyki, ale odkąd usłyszałem ja na żywo, od tej pory uwielbiam. z tym, że na żywo/ to nawet w takich sytuacjach staram się ze wszystkich sił kochać tych ludzi,  a nie kochać ich uczynków.

Kpw ? :P:P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest niewielka szansa na zgodę. ;) Co do Arctica 4000. Piotr je idealnie dobrał do kija 330. Do 360, mógł by większy. Ja nie pisałem że one padną już. To swietne maszynki, z ogromną mocą na korbie przy swoim rozmiarze. Po prostu, przy 10kg. Karpiach padną szybciej. To tylko temu tańczońcemu w 'Dziewczyńskich" butach, HMMMmmmmEmil! ;) Kolorki Arctic nie banglają.:P Tylko czemu różowa koszulka już tak? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, ArekH napisał:

Teraz nie pamiętam Mariusz. Ale jeśli Arctica, to te. 

Musiałem sprawdzić :P - tak Arctica :) 

No nie powiem robią wrażenie :) O jakość nie pytam znając Ciebie  :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...