Skocz do zawartości

Wędkarskim okiem z Holandii


MrProper
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Grendziu napisał:

@MrProper wydzieliłem wątek, co do nazwy jakby co mogę zmienić :P

I bardzo mnie się podoba. :1311_thumbsup_tone2::icon_arrow1::champagne-2010:

Mam nadzieję że Łukasz  @JahJah więcej czasu znajdzie aby "poklachać"  A i inni się zainteresują :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe mowisz Mariusz, bo ja z kolei widzę w okolicy wędkarzy i tutaj będę się również kierować miejscem zamieszkania, wędkujących bardzo przyzwoitym sprzętem. W sklepach, bynajmniej tych w których bywam, same "flagowce". Mowie tutaj o skepie Fauna i Raven i choc jeszcze w Raven znajdą się jakie budżetówki to we Faunie nie uświadczysz. Czyzby brabanderzy byli bardziej rozrzutni ...

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz mowię jak jest. I zeby było jasne Korum to tez marka jaki i rozemeijer, czy arca lub tez Abu Garcia

Ale ja mowię o takim podejściu jak  - kupowanie tylko i wyłącznie flagowcow 

Sam byłem, jestem klientem  który na pytanie o dobry sprzet dostał w rękę jakiegoś spina ze SPRO, polecanym przez sprzedawcę.

Przejrzyj ofertę nie mam zamiaru tu pisać bzdur. Oferta sklepowa jest większa jak internetowa

http://www.desportvisserdenhaag.nl/

Sklep nie jest mały a i na sklepie ma spory wybór, wędek dość sporo ale tak jak pisałem flagowe - to preston i malutki stojak

A rozmawiając z Holendrami z którymi miałem okazje pracować na słowo Drennan twierdzili ze za drogi sprzet. Pracuje w różnych miejscach i z różnymi ludźmi. Trochę sie nasłuchałem 

Inaczej sie ma to w karpiarstwie. 

Oczywiscie jest i sieciówka kilkadziesiąt kilometrów dalej, taka jak vismania.

Tam oferta jest bogatsza ale flagowcow Drennana nie uświadczysz.

edit: Bardzo przyzwoitym - co masz na myśli bo przyzwoitym sprzętem będzie i JAXON ze starej swojej oferty ?

 

Edytowane przez MrProper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Raz z trzy lata temu zamówiłem coś w sklepie NL wydałem majątek na akcesoria, koszyki i inne pierdoły, powyżej jakiejś kwoty był paczka gratis. Niestety nie wszystko przyszło, ale uwzględniono reklamację i dosłali mi produkty po czasie :)

Co do Gamakatsu - to uwielbiam główki jigowe tej firmy oraz haki z zadziorem do klasycznego feedera 3310 :icon_arrow1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz mowię jak jest. I zeby było jasne Korum to tez marka jaki i rozemeijer, czy arca lub tez Abu Garcia
Ale ja mowię o takim podejściu jak  - kupowanie tylko i wyłącznie flagowcow 
Sam byłem, jestem klientem  który na pytanie o dobry sprzet dostał w rękę jakiegoś spina ze SPRO, polecanym przez sprzedawcę.
Przejrzyj ofertę nie mam zamiaru tu pisać bzdur. Oferta sklepowa jest większa jak internetowa
http://www.desportvisserdenhaag.nl/
Sklep nie jest mały a i na sklepie ma spory wybór, wędek dość sporo ale tak jak pisałem flagowe - to preston i malutki stojak
A rozmawiając z Holendrami z którymi miałem okazje pracować na słowo Drennan twierdzili ze za drogi sprzet. Pracuje w różnych miejscach i z różnymi ludźmi. Trochę sie nasłuchałem 
Inaczej sie ma to w karpiarstwie. 
Oczywiscie jest i sieciówka kilkadziesiąt kilometrów dalej, taka jak vismania.
Tam oferta jest bogatsza ale flagowcow Drennana nie uświadczysz.
edit: Bardzo przyzwoitym - co masz na myśli bo przyzwoitym sprzętem będzie i JAXON ze starej swojej oferty
 
Na właśnie dlatego mówię, że to ciekawe. Ja się nie mam zamiaru z tobą spierać - zgadzam się z tobą Mariusz. Tyle , że jak czasem widzę jaki sprzęt ludzie kupują to mi oko bieleje.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grendziu Normą jest przy zakupach powyżej jakiejś tam kwoty wysyłka gratis. Przeważnie jest to 50€

Gamakatsu to legenda w hakach ? Co nie oznacza ze przeżytek ?

Moje Acolyte musiałem kupować przez internet w sklepie nima, po za tym jednym przypadkiem.

Oczywiscie można na sklepie (sieciówka) dorwać jakiegoś red  range, tez przyzwoity sprzet nawet i bardzo.

Ale nie to moim celem było podkreślając oszczędność i rozsądek Holendrów. Kupują dobry sprzet bez nacisku na lans.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, JahJah napisał:

Na właśnie dlatego mówię, że to ciekawe. Ja się nie mam zamiaru z tobą spierać - zgadzam się z tobą Mariusz. Tyle , że jak czasem widzę jaki sprzęt ludzie kupują to mi oko bieleje.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 

Łukasz i ja sam czasem fruwam w obłokach ?? a € ze skarbonki wypływa ?

Tak jak pisałem - rozmawiając z Holendrem który ma tam jakieś kontakty z teamem prestona.

Jak mu powiedziałem o Drennanie to sie puknął w czoło z lekka ironią.

Ja tez Łukasz nie mam zamiaru sie spierać, opisuje tylko to co zauważyłem 

Edytowane przez MrProper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

@MrProper oj to mogło być z 4 lata temu jeszcze, tam chyba gratis był do PL z NL powyżej 250 EURO, kurcze nie chcę ściemniać, nie pamiętam. To były jeszcze czasy jak byłem na sig.pl któryś z forumowiczów podał namiary, ja wtedy zaszalałem głównie z GURU oraz z masą gotowych przyponów różnych marek.

Fajny sklep, nie pamiętam jaki :P Duży wybór :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Grendziu napisał:

@MrProper oj to mogło być z 4 lata temu jeszcze, tam chyba gratis był do PL z NL powyżej 250 EURO, kurcze nie chcę ściemniać, nie pamiętam. To były jeszcze czasy jak byłem na sig.pl któryś z forumowiczów podał namiary, ja wtedy zaszalałem głównie z GURU oraz z masą gotowych przyponów różnych marek.

Fajny sklep, nie pamiętam jaki :P Duży wybór :)

Darek do PL moze i być drożej wszak to inne koszta.

Wiesz na necie jest dużo większy wybór, jak nie sieciówki to jakiś tam sklep, w którym na towar czekasz około 10-14 dni a tylko dla tego ze ma ofertę. Ale zamawia po wpłaceniu. - kuźwa to jest biznes  tylko przepakować, a kasa leci ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...