Skocz do zawartości

Wędkarskim okiem z Holandii


MrProper
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i prima. Co się tyczy Drennana to ogólnie jest dość małe zainteresowanie tym sprzętem w nl. Nie uważasz?

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, JahJah napisał:

No i prima. Co się tyczy Drennana to ogólnie jest dość małe zainteresowanie tym sprzętem w nl. Nie uważasz?

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 

Dokładnie tak uważam. Jak już wspomniałem, na wędki czekałem 10dni minimum ?

Troche biżuterii w sklepie jest, ale du... tez nie urywa, nic po za tym ? A szkoda bo dobre żyłki maja i muszę kupować przez internet ?

O wedkach już wspominałem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=843]JahJah[/mention] Łukasz nie będziemy sie tu przekomarzać kto co bo pewnie oboje mamy racje w swoich obserwacjach.
Tylko pisz czy byłeś na tych okoniach ?
Kurde Mariusz. Byłem. Bardzo dużo wody u nas. Kanały pełne. Rzeki wylały. Wróciłem o kiju. Poza tym pogoda też nie rozpieszcza.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak uważam. Jak już wspomniałem, na wędki czekałem 10dni minimum
Troche biżuterii w sklepie jest, ale du... tez nie urywa, nic po za tym A szkoda bo dobre żyłki maja i muszę kupować przez internet
O wedkach już wspominałem
Dokładnie. We Faunie jest stoisko Drennana ale też bez szału. Chociaż żyłki są

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt woda wysoka chyba w całej Holandii.

Łukasz przy tej pogodzie to przy naszym hobby to trzeba mięć stalowe nerwy, albo traktować je z przymrużeniem oka?

Choc Ty bardziej wytrwały ja tam lubię jechać jak ciepło, a na pewno nie wybiorę sie jak ma padać ?

 

W tym roku i to pisze przy świadkach musimy sie już spotkać, bo mi wstyyyd ze nie gadaj, ale sam wiesz jak było ze mną w zeszłym roku.

Biorącurlop w zeszłym roku to tez starego postawiłem przed faktem dokonanym, powiedziałem mu ze muszę odpocząć i wziąłem piec dni na przełomie dwóch tygodni, po uprzednim uzgodnieniu z uitvoerderem ? Stary mi tylko powiedział - Mariusz dat is niet slim ?

Edytowane przez MrProper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
10 minut temu, JahJah napisał:

Kurde Mariusz. Byłem. Bardzo dużo wody u nas. Kanały pełne. Rzeki wylały. Wróciłem o kiju. Poza tym pogoda też nie rozpieszcza.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 

A stosowałeś może nowe koszyki "properowe" ponoć same latają do celu :icon_arrow1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Grendziu napisał:

A stosowałeś może nowe koszyki "properowe" ponoć same latają do celu :icon_arrow1:

Ha ha - pewnie masz na myśli te co oczy podbijają ? Jak pod wiatr rzucasz ?

Edytowane przez MrProper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...