Skocz do zawartości

Wędkarskim okiem z Holandii


MrProper
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

A mnie się przypomniała taka sytuacja na obczyźnie. Co prawd to była Belgia, bo ale powiedzmy, że prawie Holandia :P

Byłem na wymianie między szkolnej na praktykach w miejscowości Herk-de-Stad. Były to lata, gdzie człowiek był już pełnoletni i szukał przygód. Każdego dnia impreza przez tydzień/dwa. Mieszkaliśmy u rodzin uczniów szkoły średniej, a potem oni u Nas. No i jak to na praktykach  z frezarkami i tokarkami, nuda....
 Z kumplem o pseudonimie Rumun postanowiliśmy zrobić sobie wagary. Chodząc po mieście okazało się, że w godzinach roboczych miasteczko, które wieczorami tętniło życiem zamarło. Poszukaliśmy w pobliżu komercji tam spędziliśmy popołudnie. Na łowisku może były z dwie trzy osoby, łowili karpiszony. Myślę, że woda nie miała prawdopodobnie więcej niż 2/3ha.

Teraz patrzę w google i widzę, że jest jakaś woda tam i jest znacznik Klub Wędkarski Visvievers De Doele - cokolwiek ta nazwa znaczy :P Myślę, że to było to miejsce lub dotarliśmy do Parku Olmenhof. 
Ależ dostaliśmy opr... Bo to były czasy, kiedy komórki chyba wchodziły dopiero na rynek i ich nie mieliśmy :P  Ale co się naoglądałem wędkarstwa na obczyźnie to moje :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Grendziu napisał:

A mnie się przypomniała taka sytuacja na obczyźnie. Co prawd to była Belgia, bo ale powiedzmy, że prawie Holandia :P

Byłem na wymianie między szkolnej na praktykach w miejscowości Herk-de-Stad. Były to lata, gdzie człowiek był już pełnoletni i szukał przygód. Każdego dnia impreza przez tydzień/dwa. Mieszkaliśmy u rodzin uczniów szkoły średniej, a potem oni u Nas. No i jak to na praktykach  z frezarkami i tokarkami, nuda....
 Z kumplem o pseudonimie Rumun postanowiliśmy zrobić sobie wagary. Chodząc po mieście okazało się, że w godzinach roboczych miasteczko, które wieczorami tętniło życiem zamarło. Poszukaliśmy w pobliżu komercji tam spędziliśmy popołudnie. Na łowisku może były z dwie trzy osoby, łowili karpiszony. Myślę, że woda nie miała prawdopodobnie więcej niż 2/3ha.

Teraz patrzę w google i widzę, że jest jakaś woda tam i jest znacznik Klub Wędkarski Visvievers De Doele - cokolwiek ta nazwa znaczy :P Myślę, że to było to miejsce lub dotarliśmy do Parku Olmenhof. 
Ależ dostaliśmy opr... Bo to były czasy, kiedy komórki chyba wchodziły dopiero na rynek i ich nie mieliśmy :P  Ale co się naoglądałem wędkarstwa na obczyźnie to moje :champagne-2010:

Belgia i Holandia to prawie jak mazowieckie :P 

Klub Wędkarski Visvievers De Doele = takim samym klubom w miastach jak PZW 

Toś liznął można powiedzieć tego raju wędkarskiego :P zamiast się uczyć :) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 minuty temu, MrProper napisał:

Belgia i Holandia to prawie jak mazowieckie :P 

Klub Wędkarski Visvievers De Doele = takim samym klubom w miastach jak PZW 

Toś liznął można powiedzieć tego raju wędkarskiego :P zamiast się uczyć :) 

No oki, ale jak to się ma np. do jeziora np Mamry, które ma powierzchnię  w zależności od roku 9851,0 – 10282,4ha, jeśli tam było z 2/3/4ha :) Jak to porównać - to te nasze przecież nie największe jezioro ma powierzchnie pewnie jak... dobra nie kończę, by Wy to fajne chłopaki :champagne-2010: Żarcik mi się włączył :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grendziu nie wiem jak sie to ma, to sie znaczy wiem jak sie ma - dobrze a tu i tam wędkę zarzucisz. A gdzie połowisz - na tym zadup.. Europy ?

Takie kluby nie są nad każda woda - bynajmniej w Południowej Holandii, nie wiem jak tam na Brabancji

Po za tym już pisałem ze nie wiem jak to tu działa - kto co i za co odpowiada. Ale działa ?

Edytowane przez MrProper
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto zajrzy ten będzie wiedział o czym "mówiłem pisząc za czysto

Wszystko wystrzyżone, ogolone  uregulowane.

Pewnie, są miejsca gdzie cywilizacja nie dotarła, albo inaczej - dotarła za bardzo

Ale większość wód właśnie tak wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@suwi Nie wiem co chcesz kupować, ALE dla przykładu

Guru Catapult light w NL

https://www.eurotackle.nl/Merkenshop/Guru/Guru-Pults/Guru-Catapult-Light/?gclid=CjwKCAiAnabTBRA6EiwAemvBd_LBwnf9Oq6feH5Jug_Q3d-E70yWh4F9qULmeQWSauQ9muGC9loyxRoCFn0QAvD_BwE

 

Ta sama proca w PL 

https://sklepdrapieznik.pl/sklep/proce-mieszki-i-zapasowe-gumy-do-proc-guru/19709-proca-guru-catapult-light.html

 

To tylko przykład gdyż nie wszystko tak wychodzi.

Do tego koszty wysyłki dochodzą.

Trzeba by było zrobić większe zakupy aby się opłacało 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...