Skocz do zawartości

FLAGMAN


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie plany :D  Tylko obawiam się jednego - tego, że moja żona będzie chciała jechać i skończy się tak, jak w 2017 - prawie całodniowym pobytem w Ikei (wtedy miała być Ikea + targi) ;)  Po takim maratonie nie miałem już sił na nic :P  Teoretycznie mógłbym ją tam zostawić, ale ktoś musi zapanować nad jej zakusami zakupu wszystkiego co zobaczy  ;):D:D 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zaryzykuję import, spisałem żonie dziś trzy kije dwa feederki S-River 3,6 do 100g, oraz Cast Master Method Feeder 3,6m do 100g. A trzecim kijem jest Match Squadron Pro Ultralitght 4,2 m 3-15g. Żona pracuje z  Ukrainką, która co miesiąc na kilka dni jeździ na Ukrainę, jak coś to zamówi do domu wysyłkowo i za miesiąc mi przywiezie. Ciekawe tylko czy na granicy nic jej nie dorzucą jakiegoś cła za trzy kije.B|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rozmawiałem z frontmenem gliny natury, pierwszoplanowym aktorem w ich filmikach.

Dowiedziałem się, że wystawiają cały dostępny u nich asortyment flagmana na oddzielnym,  ponad 80 m kw. stoisku. Obok będzie ich drugie stoisko poświęcone całości metodzie spławikowej.

:D

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jedynie na temat koszy wyczynowych mogę powiedzieć ze wykorzystują patenty Rive które im ta firma od sprzedała.  Dla nie których rzeczy jak ktoś chce sobie zaoszczędzi warto przemyśleć zakup. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Jurek napisał:

Dzisiaj rozmawiałem z właścicielem i frontmenem gliny natury, pierwszoplanowym aktorem w ich filmikach, Mateuszem Przebiędą.

Dowiedziałem się, że wystawiają cały dostępny u nich asortyment flagmana na oddzielnym,  ponad 80 m kw. stoisku. Obok będzie ich drugie stoisko poświęcone całości metodzie spławikowej.

:D

 

Na potwierdzenie swoich słów dodaję, że  na stronie grupy  Method  Feeder Polska ukazał się obszerny wywiad Elwira Dziędzieli z Mateuszem Przebiędą;  a to wyimek z niego :

E.D.:
Czy możesz zdradzić jakieś plany na sezon 2018?
M.P.:
Mamy dużo planów zarówno biznesowych jak i sportowych. Mam wrażenie że ten rok będzie należał do Flagmana, którego jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na Polskę.. {...} W tym roku zamierzamy do oferty dodawać dwie marki Flagmana: karpiowa-CARPPRO oraz spiningową-AZURA.
Zaś od strony sportowej w 2018 zamierzamy zorganizować największy w PL cykl zawodów w klasycznym feederze – Flagman Feeder Masters. Sam również zamierzam powalczyć w feederowych MP oraz GPP.

{...}Osobiście mnie to nie dziwi. Firma /flagman -dodatek mój/ oferuje znakomity sprzęt często w niespotykanych na polskim rynku cenach (Baty Sherman Sword czy Pickery Cast Master) lub najwyższej dostępnej jakości (seria feederów Tregaron).

E.D.:
Co nowego na targach Rybomania Poznań? Sprzęt, akcesoria, zanęty, pellety.
M.P.:
Jako wystawca będę w Poznaniu pierwszy raz. Większość wystawców, którzy maja już to doświadczenie za sobą, może mówić nowościach takich jak z twojego pytania. Ja mam do tego nieco inne podejście. My jedziemy do Poznania ponieważ wprowadziliśmy na rynek nową markę, która chcielibyśmy w całości zaprezentować naszym targowym gościom. Mowa oczywiście o Flagmanie, dla którego przygotowaliśmy 80 metrowe stanowisko gdzie znajdziecie pełna ofertę marek Flagman, CarpPro oraz Azura.{...}

:D

 

Edytowane przez Jurek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo zainteresowany asortymentem Flagman. Nie zakupowo, raczej testowo. Że mają patenty Rive, domyślałem się już ponad rok temu, po filmiku na YT, gdzie prezentowane były fotele wędkarskie. Widać było ewidentnie przejęcie patentów. Osobiście podchodzę do tego z rezerwą. Na forum SiG, ktoś wstawiał recenzję, nie taniego, a raczej z wyższej pułki feedera tej firmy. Dla Mnie domorosłego recenzenta, jeśli chodzi o ugięcie tego kija i to w takiej cenie? Daleko Mu było do doskonałości. Jak by co? Zalecał bym chłodną głowę przy zakupach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego zaryzykowałem import i zrezygnowałem z 3 patyków a zamówiłem tylko matcha, bo w danej chwili najbardziej jest mi potrzebny. Jak mi się spodoba to będę domawiał kolejne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze, żeby był swobodny dopływ krwi do mózgu, to chłodzenie działa. Gorzej jak niektórzy mają już rułki pozarastane wapieńkiem, to samo nawoływanie już nic nie daje :P

1 godzinę temu, ArekH napisał:

Jestem bardzo zainteresowany asortymentem Flagman. Nie zakupowo, raczej testowo. Że mają patenty Rive, domyślałem się już ponad rok temu, po filmiku na YT, gdzie prezentowane były fotele wędkarskie. Widać było ewidentnie przejęcie patentów. Osobiście podchodzę do tego z rezerwą. Na forum SiG, ktoś wstawiał recenzję, nie taniego, a raczej z wyższej pułki feedera tej firmy. Dla Mnie domorosłego recenzenta, jeśli chodzi o ugięcie tego kija i to w takiej cenie? Daleko Mu było do doskonałości. Jak by co? Zalecał bym chłodną głowę przy zakupach. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty tu sobie "starcze" tak ordynarnie kopiesz Moje Image, bo wiesz że jesteś bezpieczny. ;) Jestem starej daty. W domu uczyli, szacunku dla starszych, nie pyskować i tego, że nie wolno ruszać, bo się mogą poskładać jak Lego. :P Tak wiem, nie pyskowanie Mi nie wychodzi! :icon_arrow1:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...