Skocz do zawartości

Zakup pickera do 150zł


cygan786
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, ArekH napisał:

Może poczekaj do Rybomanii. Jeśli jest jak pisze Jurek, możliwe że będzie do obejrzenia coś z flagmana. Wątpię by cena u nas była aż tak atrakcyjna, ale jak co elvis mógł by Ci zakupić i dostarczyć. @Sołtys stan swego czasu coś z Mivardi kupował? 

To nie ja tylko Splot picera Mivardi sobie kupil,nawet tu na forum wstawił jego recenzję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Sołtys stan napisał:

To nie ja tylko Splot picera Mivardi sobie kupil,nawet tu na forum wstawił jego recenzję.

A to sory. Wydawało mi się że też się nakręcałeś na niego. Myślałem że posiadłeś. 

Michał @Splot zapewne wpadnie wieczorem to się wypowie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze taki do wyboru.To mój pierwszy picer tylko,że ja mam wersję 270cm.Niestety w Drapieżniku już niedostępne.Za te pieniądze rewelacja.Ja dałem za swój108 zl. 

https://sklep-wedkarski.waw.pl/wedka-garbolino-flash-picker-3-0m-10-35g.html

Edytowane przez Sołtys stan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, ArekH napisał:

A to sory. Wydawało mi się że też się nakręcałeś na niego. Myślałem że posiadłeś. 

Michał @Splot zapewne wpadnie wieczorem to się wypowie. 

Tak chciałem kupować,ale się na tego Flagmana Montaray napaliłem i to jego kupiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to sory. Wydawało mi się że też się nakręcałeś na niego. Myślałem że posiadłeś. 
Michał [mention=477]Splot[/mention] zapewne wpadnie wieczorem to się wypowie. 
Jeśli u Zbyszka Milewskiego jest dalej promocja to można brać. Tylko to kij pod koszyki jak dla mnie max 15g plus zanęta. Później brak przyjemności z tego kija. Pod wiekszym koszem za bardzo się ugina. To naprawdę super witka w tej cenie.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, ArekH napisał:

No i "wuala"  Ja tu nie chcę siać fermentu ;) Ale może lukałeś na cokolwiek Jaxona? 

 

Słyszałem,że Jaxon Genesis PRO Method Feeder 2.70m 15-45g to super kijek. Ale chyba go nie kupisz,bo przekracza Twój budżet :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będę miał dostep do kompa wrzuce linki do kijów do ktorych się przymierzałem. Jest fajny kijek Cormorana i Kongera.
Oblukam jeszcze nasze sklepy Trotka,Drapieznik itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 minutę temu, cygan786 napisał:

Jak będę miał dostep do kompa wrzuce linki do kijów do ktorych się przymierzałem. Jest fajny kijek Cormorana i Kongera.
Oblukam jeszcze nasze sklepy Trotka,Drapieznik itp.

Nasze tzn partnerskie Fundacji "dla Ryb" to Trotka i E-amur :P
Ja bym mimo wszystko chyba poszedł w tanią wersję Flagmana :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...