Skocz do zawartości

Zakup pickera do 150zł


cygan786
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj masz super recenzję tego Flagmana 

http://splawikigrunt.pl/forum/index.php?topic=9520.0

Recenzja Mivardi jest na naszym forum.

A może na Okumę byś się skusił. ?? 

https://www.bolw.pl/pl/p/Wedka-Okuma-Carbonite-Bomb-9-270-cm-2-12-lbs-45-g/35486

Edytowane przez Sołtys stan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stasiu kupil sobie 2 feedery Okuma Cayman,a tu mamy picera. Ja posiadam feederka G-Force z tej stajni za niecale 60 zl i nie moge sie go nachwalic. Okuma trzyma poziom,badziewia nawet za mełe pieniadze nie wypuści.Jakosć wykonania mojego kijka jest naprawde bez zarzutu.Podobnie akcja i czułość szczytowek. Więc skoro mój tani feeder ma tyle zalet to tym bardziej droższe wędki będą trzymały poziom. Sam bym sobie kupił tego picerka,ale po co mi 4-rty ?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Sołtys stan napisał:

Stasiu kupil sobie 2 feedery Okuma Cayman,a tu mamy picera. Ja posiadam feederka G-Force z tej stajni za niecale 60 zl i nie moge sie go nachwalic. Okuma trzyma poziom,badziewia nawet za mełe pieniadze nie wypuści.Jakosć wykonania mojego kijka jest naprawde bez zarzutu.Podobnie akcja i czułość szczytowek. Więc skoro mój tani feeder ma tyle zalet to tym bardziej droższe wędki będą trzymały poziom. Sam bym sobie kupił tego picerka,ale po co mi 4-rty ?? 

Całkiem możliwe, wiedziałem, że gdzieś dzwoniło, ale nie wiedziałem w którym kościele ;)

Tak czy inaczej, pochylić się nad tematem warto. W temacie wędek wiedzy nie mam, ale ich młynki trzymają poziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak możliwe by Flagman przy 2,7m miał 116cm tansportowej? Okuma fajnie wyglada, akcja chyba szczytowa. Kusząca propozycja. Warto by bylo się jej przyjrzeć. Chocby po to by jej recenzje dać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasze tzn partnerskie Fundacji "dla Ryb" to Trotka i E-amur
Ja bym mimo wszystko chyba poszedł w tanią wersję Flagmana
Przejrze oferty. Liczę sie z każdą waszą propozycją.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...