Skocz do zawartości

Licytacje, aukcje na rzecz Fundacji "dla Ryb" - wątek zbiorczy.


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Jak to się fajnie pracuję się, gdy jest większa grupa? Pomysłodawcą jest kolega @cygan786. Dziś wieczorem przekaże pierwszy gadżet ze zdjęciem zalegającego sprzętu. Do każdej licytacji stworzymy osobny wątek. Osoba która wygra wpłacać będzie pieniążki na cele statutowe Fundacji. Dana aukcja będzie miała także swoją zajawkę na Facebooku, stąd prośba o fotografię i osobny wątek. Osoba która wygra otrzyma od darczyńcy przesyłkę. Darczyńca wysyla sprzęt na Twój koszt. W tym wątku dyskutujemy,ulepszamy, proponujemy ? 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super pomysł[mention=42]cygan786[/mention]
[mention=2]Grendziu[/mention] czy na licytacje można będzie wystawiać tylko sprzęt związany z wędkarstwem?

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka


Chyba nie tylko. To już decyzja Prezesa.Założenie jest takie ze kto wygra licytacje to daną kwote wpłaca na rzecz Fundacji.
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

@Mała czemu nie, też o tym pomyślałem, tylko skąd przekaz do odbiorców. Fanpage ma około 6 tys osób, grupa na FB 7 tys osób, z tym, że tam to ponad 90% wędkarze a w aledrogo nie będzie czasu aby się bawić. Pomysł oki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że jeśli ktoś będzie chciał się pozbyć sprzętu czy innych rzeczy, których nie używa, to wystawi towar za minimalną kwotę (lepsze to niż wyrzucać lub przechowywać w nieskończoność). Każde 10, 20, 50, 100 lub więcej złotych to i tak wiele dla Fundacji.
Pójdzie informacja na FB to jeśli będzie ktoś zainteresowany odwiedzi nas i podbije cenę
Ten pomysł jest naprawdę zajefajny

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 minutę temu, mav3rick napisał:

Darek tutaj licytacje czy na FB? Bardzo chętnie coś udostępnię i od siebie :)

Od nas zaufanych forumowiczów dla Fundacji. Aukcje zrobię tak, że dzięki aplikacji buffer będzie widoczna na fejsie, większy dostęp osób. Stąd każdy wątek osobno z fotka i opisem do zachęcania wzięcia udziału. Potem to można pospamwiac po grupach FB sprzedażowych, dzięki temu ludzie będą wchodzić na forum i patrzeć co i czego dotyczy, jak kogoś zainteresuje to się zaloguje i podbiję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak Alicja piszesz. Jeśli się znajdzie coś dla mnie to mogę pomóc przy tej inicjatywie. Złotówka do złotówki i coś będzie, a wielu osobom nie potrzebne rzeczy znikną z domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...