Skocz do zawartości

Licytacje, aukcje na rzecz Fundacji "dla Ryb" - wątek zbiorczy.


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, suwi napisał:

Ja mam tylko lekko uszkodzony podbierak wiec wstyd wstawiać 

Jeśli sprzęt jest uszkodzony ale co najbardziej istotne SPRAWNY, to nie widzę problemu. Cała akcja z licytacją polega na pozbywaniu się sprzętu nowego lub używanego, który nie jest nam potrzebny, ale może się przydać innych zarażonym pasją do wędkowania (lub nie tylko). Rzeczy, które można naprawić lub z których mimo lekkich uszkodzeń da się korzystać wystawić można za symboliczną kwotę. Tak mi się wydaje...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko dla informacji

Mam pare a nawet więcej drobiazgów które mógł bym wystawić ale mija sie to z celem, gdyż koszta wysyłki wywindują cenę.

Wiec moja giełda chyba odbędzie sie na złocie. Tak chyba będzie najlepiej 

Znajdzie sie ramie do feedera, moze dwa, jakiś kołowrotek, podbierak- bo jeden zarezerwowany moze jakiś tani kijek. I więcej drobiazgów pudełek itp.

Musze sie pozbyć towaru bo sie już nie mieszczę ? Jeśli ma to iść na szczytny cel fundacji, to wszystko spakuje i przywiozę na zlot 

Edytowane przez MrProper
  • Like 4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, MrProper napisał:

Tak tylko dla i formacji

Mam pare a nawet więcej drobiazgów które mógł bym wystawić ale mija sie to z celem, gdyż koszta wysyłki wywindują cenę.

Wiec moja giełda chyba odbędzie sie na złocie. Tak chyba będzie najlepiej 

Znajdzie sie ramie do feedera, moze dwa, jakiś kołowrotek, podbierak- bo jeden zarezerwowany moze jakiś tani kijek. I więcej drobiazgów pudełek itp.

Musze sie pozbyć towaru bo sie już nie mieszczę ? Jeśli ma to iść na szczytny cel fundacji, to wszystko spakuje i przywiozę na zlot 

Mariusz mam prośbę, co do tego ramienia do feedera.

Być może mógłbym być zainteresowany, gdybyś miał to ze sobą na zlocie, "przymierzyłbym" jak mi się widzi.

Nie jest to dla mnie coś co "muszę mieć",  ale dobra cena + możliwość wsparcia w ten sposób fundacji.

Nic na siłę, jeśli sprzedasz wcześniej żaden problem, ale pozwoliłbym sobie na małą rezerwację bez zobowiązań.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tench_fan napisał:

Mariusz mam prośbę, co do tego ramienia do feedera.

Być może mógłbym być zainteresowany, gdybyś miał to ze sobą na zlocie, "przymierzyłbym" jak mi się widzi.

Nie jest to dla mnie coś co "muszę mieć",  ale dobra cena + możliwość wsparcia w ten sposób fundacji.

Nic na siłę, jeśli sprzedasz wcześniej żaden problem, ale pozwoliłbym sobie na małą rezerwację bez zobowiązań.:D

Nie będę nic sprzedawał wcześniej.

Przywioze wszystko na zlot. Sprzedaje  przeważnie kolegom, i to za grosze aby sie tylko pozbyć,- nie lubię handlować używanym sprzętem, a często daje w gratisie jeśli ktoś jest w potrzebie................  

O tym to chyba wiesz ?

Ale skoro zbiórka pójdzie na cele fundacji  to z miła chęcią przytrzymam i przywiozę.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Tench_fan napisał:

Tak jak mówię, bo to dla Ciebie kolejny "gadżet" do zabrania, ale jeśli nie zbyt duży problem, to fajnie.

Nie ma dla mnie problemu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...