Skocz do zawartości

Wybór sygnalizatorów wędkarskich


Splot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę kupić sygnalizatory na nocki. Użyje ich kilka razy w roku więc muszą być tanie. Będę spał przy kijach więc bez żadnych przenośnych czegoś tam ( nie wiem nawet jak to się nazywa ).
Brać najtańsze pierwsze z brzegu? Czy nawet wśród nich są powiedzmy lepsze?

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Miałem kilka sezonów temu pierwsze sygnalizatory. Monster Fishing, jedyne co mogłem się do nich doczepić, to były mega pożeraczem baterii, a tak przeżyły i deszcze i leszcze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Splot napisał:

Chcę kupić sygnalizatory na nocki. Użyje ich kilka razy w roku więc muszą być tanie. Będę spał przy kijach więc bez żadnych przenośnych czegoś tam ( nie wiem nawet jak to się nazywa ).
Brać najtańsze pierwsze z brzegu? Czy nawet wśród nich są powiedzmy lepsze?

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
 

Mam sygnalizatory Rumpol.Coś koło 50 zł zapłaciłem za 2 sztuki. Jak na moje skromne potrzeby wystarczające. Posiadają regulację głośności,tonu i czułości. Sygnalizacja brań dźwiękowa i świetlna. Dźwięki całkowicie można wyciszyć.

 

167b9061485287c7c083c4b6854c.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Splot napisał:
Cygan, kupiłeś je przez internet czy w stacjonarnym?

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

 

Gość z Radomia handluje na aledrogo sprzetem wedkarskim i nie tylko, zadzwoniłem czy można osobiście i kupilem bezposrednio od niego.

tu masz link  http://allegro.pl/sygnalizator-bran-z-czujnikiem-zmierzchu-linia-led-i6928369891.html

Edytowane przez cygan786
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcesz takie ??? mam 2 sztuki Ogólnie są ok tylko trzeb uważać aby same się nie włączyły w transporcie bo na następnej zasiadce można się niemiło zdziwić Takie jest ryzyko sygnalizatorów na przyciski lepiej wyglądają ale potrafią się włączyć w transporcie jak gdzieś się przyciśnie przypadkiem .

27605521_1195023490628158_571380968_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcesz takie ??? mam 2 sztuki Ogólnie są ok tylko trzeb uważać aby same się nie włączyły w transporcie bo na następnej zasiadce można się niemiło zdziwić Takie jest ryzyko sygnalizatorów na przyciski lepiej wyglądają ale potrafią się włączyć w transporcie jak gdzieś się przyciśnie przypadkiem .
27605521_1195023490628158_571380968_o.thumb.jpg.9cb4a2bcaefaf039b822036fd9466d26.jpg
Można je wyciszyć i jest regulacja czułości?

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 za sztukę używane ale w bardzo dobrym stanie Jeśli byś chciał to kasę nie dla mnie a na fundację jeśli Ci się nie spodobają zwrócę pieniążki poniesiesz koszt wysyłki powrotnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...