Skocz do zawartości

Spławiki handmade Jakub_wr


jakub_wr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli macie ochotę od czasu do czasu zajrzeć w ten wątek to serdecznie zapraszam, będę się starał wrzucać ciekawe projekty spławików. A jeśli jest ktoś kto też coś rzeźbi to zmienimy temat i będziemy się wymieniać doświadczeniami. No to fruu...  premiera najnowsze fotki. 

20180202_214456.jpg

20180202_214520.jpg

20180202_214652.jpg

20180202_214903.jpg

20180202_215154.jpg

20180202_215007.jpg

20180202_215128.jpg

  • Like 4
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=189]jakub_wr[/mention]
No to frru - poleciałeś Kolejna odsłona i kolejna perełka.
Brawo Kuba
 
[mention=4]elvis[/mention] jak tak możesz - spławiki jak spławiki, Toż to ma duszę, to rękodzieło  nie spławiki
Jestem szczęśliwym posiadaczem takiego cuda z limitowanej edycji na Rybomanię 2016-2017 o numerze 4. Posiadam certyfikat dla owej perełki.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, elvis napisał:

Jestem szczęśliwym posiadaczem takiego cuda z limitowanej edycji na Rybomanię 2016-2017 o numerze 4. Posiadam certyfikat dla owej perełki.

Och ty ???

 To tylko pozazdrościć ☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, jakub_wr napisał:

Humor elvisa już zdążyłem poznać, on tak z zazdrości 

Kuba mam nadzieje, ze jeden  ze splawikow tez zrobisz limitem edition - co bym mógł sie pochwalić. ?

Np specjal edition for MrProper ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Humor elvisa już zdążyłem poznać, on tak z zazdrości 
Tak, zazdroszczę świetnych fotek, bo spławiki mogę sobie sam wystrugać, a fotek takich nie potrafię zrobić.
Już kiedyś pisałem, że robiłem swoje, ale nie takie oczywiście, bo to trzeba mieć już dar.
Twarda pianka, balsa, lipa i pałka wodna to były główne materiały do produkcji. Później doszły patyczki od szaszłyków.
Farbki fluo ze skladnicy harcerskiej oraz lakier do parkietu musiały wystarczyć.
To już ponad 15 lat jak nie strugam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dawaj, odkurzaj warsztatat. Zrobimy sobie małe warsztaty na forum. 

Pewnie ze nie ma tajemnic w tym fachu, materiał rośnie nad wodą, można oskubać pawia i już wszystko prawie gotowe. Wykończenie według uznania i gustu. 

To jak? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...