Skocz do zawartości

Spławiki handmade Jakub_wr


jakub_wr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze daleko do finału i póki co zaledwie "prototypy", jednak jeśli będą miały jako taki wygląd po pomalowaniu, to na tym się nie skończy :)  @jakub_wr  inspiruje :D

2407e89831bf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoje spławiki mam na ukończeniu :D

08c133622c82.jpg

Myślę, że po dwukrotnym położeniu lakieru spławiki będą miały wagę ok. 1,2g. (w tej chwili ok. 1g.)

Masa grzebania i "babrania" jest przy tym, bo: wklejanie oczek i antenki, malowanie białym podkładem, potem na zielono, drugi raz, poprawki, potem malowanie antenek, drugi raz, ewentualne poprawki. Nie licząc poprawek, to między każdym malowaniem czekałem dobę. Co prawda zostaje jeszcze lakierowanie, ale efekt jak na pierwszy raz, wydaje mi się, że jest przyzwoity :)  Następna partia będzie większa, zrobię sobie ok. 10 sztuk, a co mi tam, na ryby nie można, to chociaż w ten sposób urozmaicę sobie tęsknotę za wodą.

Jeszcze raz dopowiem, że inspiracją dla mnie były i są nadal cuda jakie robi @jakub_wr  

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gotowe :D

Chyba nie jest źle. Waga jubilerska wskazuje zupełnie inaczej niż to, co wyszło po wyważaniu spławików - jeden ma ok. 0,9g., drugi ok. 1,5g.  Myślę, że to dopiero mój początek, bo wciągnęło mnie to bardzo :)  

65386dba1b54.jpg

f677b8c7fdda.jpg

18f467f022a9.jpg

fb91d0f0664a.jpg


 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, grych napisał:

18f467f022a9.jpg

Ten jakiś taki połamany :)

 

A w tym z dłuższą atenką dodałbym białe paski by lepiej widzieć brania.

46 minut temu, grych napisał:

f677b8c7fdda.jpg

 

Najważniejsze, że jesteś zadowolony, reszta to już szczegóły :D

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że próbowałem na antence porobić paski, ale wyszło ostatecznie, że nie wyszło :D   Paski będą "następną razą", jak nabiorę trochę wprawy przy malowaniu ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie lubię piać postu pod postem, ale jak mus to mus :D

Pierwszy, trochę większy projekt. Żadne tam piękności, dużo im jeszcze brakuje. Szczególnie malowanie pozostawia wiele do życzenia, ale z każdym jednym spławikiem jest co raz więcej umiejętności ;) Spławików na początku było dziesięć. Trzy wylądowały w śmietniku, dwa wydane na testy znajomemu brata ;)  Waga spławików  - od ok. 1,6 - 2,8g. 

 

Ps. coś już nowego się święci :D

Mam nadzieję, że @jakub_wr nie będzie miał nic przeciwko, że swoją twórczość wrzucam w Jego temacie ;)

b766c3a5c6d8.jpg

ed498cdbaa0d.jpg

Edytowane przez grych
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Serwus. Dawno mnie nie było a tu wątek się rozwija. Fajnie że próbujecie swoich sił. Tak trzymać. 

Dorzucę kilka fotek dla oka. Moje ostatnie projekty. 

IMG_20200418_173718.jpg

IMG_20200418_174132.jpg

IMG_20200418_172222.jpg

IMG_20200412_154038.jpg

 

Edytowane przez jakub_wr
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, jakub_wr napisał:

Serwus. Dawno mnie nie było

To fakt! :D Ale jak się czasem pochwalisz "Wynikami nad wodą" Też będzie nam miło. Cudeńka czynisz. Jak zawsze. :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...