Skocz do zawartości

Komfort ryby


Jurek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba było pokazac na zdjeciu profesjonalną siatkę Jaxona, a nie jakieś wymyślne zachodnie kołyski :D od razu złagodziłoby to  krytykę. Co za ludzie. :D Nikt by się wtedy nie czepiał,bo przecież nikt poza Polską nie używa takiego sprzętu. :D 

Edytowane przez Sołtys stan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
20 minut temu, Jurek napisał:

 

Zwracam uwagę, że nareszcie realnie oceniamy tą firmę I radzę się powoli przyzwyczajać, bo śniło mi się porządne wsparcie od nich! :Forever_Alone-min:

Niech tylko przyjadą do nas nad wodę, to już to przy kilku "głębszych zadumach" ogarniemy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Jurek napisał:

 

Zwracam uwagę, że nareszcie realnie oceniamy tą firmę I radzę się powoli przyzwyczajać, bo śniło mi się porządne wsparcie od nich! :Forever_Alone-min:

Czyż by Nasz staruszek wpychał gdzieś tam swoje paluszki? A raczej pióro i telefon? :icon_arrow1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ArekH napisał:

Czyż by Nasz staruszek wpychał gdzieś tam swoje paluszki? A raczej pióro i telefon? :icon_arrow1:

Nie, staruszek nie wpycha paluszka tam,  gdzie mu mogą go przytrzasnąć :D

Niech Nasz stary pierniczek z Gorzówka

uwierzy, że dziadki mają czasami trafne przeczucia :hmmm-min:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
19 godzin temu, Sołtys stan napisał:

Trzeba było pokazac na zdjeciu profesjonalną siatkę Jaxona, a nie jakieś wymyślne zachodnie kołyski :D od razu złagodziłoby to  krytykę. Co za ludzie. :D Nikt by się wtedy nie czepiał,bo przecież nikt poza Polską nie używa takiego sprzętu. :D 

Znalazłem fotki, za nie mi się oberwało, wyjątkowo raz użyłem siatki, aby zrobić promocję łowiska. Mimo mini krytyki, uważam, że sama promocja w sobie wyszła dobrze, bo kolega na zdjęciu chociażby od razu wykupił VIPa na łowisko, a w sumie nad wodą może potem był z trzy razy, wiedział o tym, że tak będzie, ale w tem sposób też pomógł jakoś tam Fundacji :) chocia
 

z1.jpg

z2.jpg

z3.jpg

z4.jpg

z5.jpg

z6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...