Skocz do zawartości

Moje top 5 przynęt do Method Feeder


Adeptus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie tak samo długo już jest i też to chyba będzie rok 2016,ważne by bez zalewy kupować. Co do ananasa, nie bardzo chciał u mnie "odpalić". Na Nysie sporo kleni i na komercji sporo karpi na czosnek połowiłem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, mav3rick napisał:

U mnie tak samo długo już jest i też to chyba będzie rok 2016,ważne by bez zalewy kupować. Co do ananasa, nie bardzo chciał u mnie "odpalić". Na Nysie sporo kleni i na komercji sporo karpi na czosnek połowiłem.

Mnie czosnkowa Cukk kusi, ale nie bardzo opłaca mi się zamawiać jeden słoiczek, a póki co w stacjonarnym sklepie u siebie jeszcze nie trafiłem.

Gdyby jednak ktoś miał taką możliwość i przywiózł na zlot, to z chęcią odkupię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym sobie połowił na pęczak  kolorowy na włosie i odpowiednio zdipowany i wyniki bym miał za 2 zł nie mniejsze niż te wymysły.. Tylko za leniwy jestem. Od cała różnica  dla dumbli in plus, no i za tą różnicę  oraz ciągłą dostępność  i wygodnictwo słono płacimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.02.2018 o 00:42, Tench_fan napisał:

Moje przynęty "methodowe" na wodach PZW :

1. Rok 2016 :

5a876a8499812_Przyntymetoda2016.jpg.54ffcf5b59995ddf1886ed23c6961ea8.jpg

 

Rok 2017 - dużo słabszy, ale też wędkowałem rzadziej na jeziorach, kosztem połowów na "stawiku u Arka" - gdzie statystyk nie prowadziłem :

5a876b0e450d8_Przyntymetoda2017.jpg.85b61c2675b7355e93dc5a2c8a0e3d6a.jpg

 

Połowy na stawiku u Arka, gdzie dominował głównie karp, nie prowadziłem statystyk ale sprawdzały się :

1."Orange waftersy" Ringersa

2.Pellet Grin Ghost  - MethodMania

3.Damble  z serii "Sub Zero", a zwłaszcza Pinky Boy - Methodmania

4.Bandumy z Sonubaits - o smaku truskawki i ananasa

Tech fan. Super zestawienie. To co tutaj masz to dokłądnie to daje Ci moja darmowa aplikacja Fishing-Book.com :) Tylko że tam nie mamy na razie takiego fajnego podziału na producentów a za to możesz sobie filtrować po rodzaju ryb(czy to karp, karaś leszcz itd.) albo po rodzaju łowiska(komercja, dzikie, pzw, no-kill), lub po onkretnym zbiorniku. Do tego masz jeszcze inne fajne wykresiki. Będziemy dodawać większe statystyki bo to świetna sprawa :) Może chciałbyś coś dodać do aplikacji? 

W każdym razie zapraszam Cię do prowadzenia własnego dziennika na mojej stronce. Widać że to coś dla Ciebie. Możesz udostępniać swoje wyprawy, dzięki czamu inni będą widzieć co na danym zbiorniku można złowić ale możesz też ukryć zbiornik albo dodawać wyprawy prywatne czyli tylko dla widoczne dla Ciebie :) Serdecznie zapraszam.

 

Ile razy ja już namawiałem chłopaków że fajnie byłoby jak byście prowadzili swoje dzienniki dla łowisk fundcji. Kotwic miałby wtedy trochę danych do przeanalizowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • Administrator

Gdybym miał teraz podsumować rok to ananas i czekolada,  a potem dlugo, długo nic...

Ktoś coś poleci extra? Byle nie... Bo na to nie bieroo nigdy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...